bugün

her an üzerinde kayılabilecek zemin çeşidi.
bora yücel (vokal - gitar), doruk ordu (basgitar - vokal), anıl atik (davul - vokal) den oluşan 2005 yazında kurulmuş türk pop-punk grubudur.
daha detaylı bilgi için :

http://www.kayganzemin.com
osmanlılar zülka derlerdi...
doruk ve anılın ayrılması sonucu fetret devrine giren grup.
ilkokul zamanlarında üzerinde taş ve kutu kola tenekesi ile maç yapılan/yaptığımız dadından yenmez zemindir.
mc.donalds'larda dikkat edilmesi gereken zemindir. hiç düşmedim, düşeni de görmedim ama tehlikeli bir şeye benziyor.
dans etmek icin bire bir olan zemin.
(bkz: siyaset arenası)
arkadaslarim tarafindan 45 gun ve kıskanclik havuzu sarkıları cok methedilen grup.
(bkz: ben böyle dandik grup görmedim)
E.S.E.K. Espri Standartları Enstitüsü Kurumundan çıkmış son yılların en eğlenceli ve keyifli tiyatro oyunudur.Guldururken, dusunurken sasirttiran, hadi canım sende dedirten, hayretlere dusurtturen, ilşkileri dönüp dolaşıp gene kadere bağlayan 2 perdelik kahkaha oyunu.

Başlangıç Yılı : 2008

Kadro :
Yazan & Yöneten : Uğur Uludağ
Oyuncular :
Yosi Mizrahi,
Yağmur Kaşifoğlu,
Hakan Bilgin,
Doğa Rutkay,
Murat Akkoyunlu,
Barış Ataş,
Koray Şahinbaş,
Funda Kurt

Oyun Hakkında :
Hiç bir komedi, sezona bu kadar iddialı başlamadı.

Espri Standartları Enstitüsü Kurumu'ndan yeni bir kahkaha bombası.

3. Türden Yakın ilişkiler, Tanrım Beni Baştan Yarat ve 27 Numara ile komediye getirdikleri boyutla adından sıkça söz ettiren ekibin, bu yeni oyununda yine eğlence sizleri bekliyor.

Karınızla, kocanızla, eski sevgilinizle, yeni sevgilinizle, sevgili adayınızla, çıktığınız çocukla, konuştuğunuz kızla, platoniğinizle, en yakın arkadaşınızla, onun sevgilisiyle, onun sevgilisinin diğer sevgilisiyle, en büyük aşkınızla, tek gecelik ilişkinizle; kısacası sevgiyi bir an olsun paylaşma gafletinde bulunduğunuz karşı cinsle ilişkilerinizi yeniden sorgulayacaksınız.

"Beraber eğlenemeyen insanlar, beraber bir gelecek kuramazlar."
uğur uludağ klasiği olmuş, oyunculuklarıyla büyülemiş muhteşem bir e.s.e.k. oyunu. mutlaka gidiniz görünüz izleyiniz izlettiriniz.