1. 1.
  bulamayan yazarın kayda değer bir başlık açarak kurtulması gereken olay.
  2 -1 ... acz ve fakr
 2. 2.
  (bkz: kayda deger)

  kişisel ileti: çay koymaya gittim.
  1 ... exelance
 3. 3.
  esasında doğru sayılabilecek durumdur.

  bakınız; siyaset içerikli başlıklar sözlük ortamında oldukça popülerdir, buraya girdiğimiz entryler ile artık kemikleşen kesimlerin fikirlerini asla değiştirmezken, karşı olduğunuz görüş tarafından yediğiniz - ler, kim ne derse desin bir önfikir oluşturan karmayı * skip atmaktadır. eksiyle birlikte görüşünü bildirenlere canım feda ama, tabiri caizse bu görüşe karşı insanlar, kahveden adam toplar gibi msnden yazar arkadaşlarını çağırıp eksiletmektedir, ve birer seoviye dönüşmektedir. dolayısıyla siyasi başlıklara entry girmek; bünyede isteksizlik yaratmıştır.

  öteki taraftan bu başlıkların bir çoğunun, diğer görüşlere karşı provakasyon içerikli olduğu ortadadır.

  tespit ve anket entryleri geyik ortamın dönmekte, ve espriler havada uçuşmaktadır. buna lafım yok, sonuçta buraya bilgi paylaşmakla beraber eğlenmeye geliyoruz, ince zekaları da bu sayede görüp, +layabiliyoruz. ama espri yapıcam derken s*çanların olduğu da bariz.

  bilgi içerikli entry girdiğiniz vakit diğerleri kadar ilgi görmüyor ve karmaya herhangi bir katkısı olmazken, bilgisini paylaşan da çıkmadığından entry başınıza kalıp tek tabanca sözlüğün arşivine gömülüyor.

  bu yüzdendir ki sözlük; (bkz: kızlık zarı) (bkz: deniz feneri derneği) (bkz: alex vs hagi) (bkz: gece vakti dışarda gezen kız) vb. başlıklar arasında dönüp durmaktadır.

  dolayısıyla bazen sözlüğe girdiğimizde provakasyon içeren başlıklar dışıdna bişey bulamamakta, duygusal davranıp onlara entry girmekte ve karşı görüş tarafından eksi manyağı oduğumuzdan sözlükte kalmaya yönelik hislerimiz bitebilmektedir.

  moderasyon yapabileceği birşey olmadığını düşünmekle birlikte,sözlük ahalasi olarak biz yazarların, karşı görüşlere daha saygılı biçimde davranak, tepki ölçmeye çalışmaktan vazgeçip, bildiğimiz konularda bilgi içerikli entryler girmemiz sorunun tek çözümüdür.

  şimdi bunu da eksileyecek arkadaşlar mutlaka ve mutlaka çıkacaktır. sağlık olsun
  9 -2 ... beitar jerusalem
 4. 4.
  bastirilmis toplumlarda daha da sancilidir bu durum.
  ... stern
 5. 5.
  + yaf neden kayda değer başlık yoook !
  - aşkım nasıl yok bak ilk öpücüğün heyecanı var, sevgilinin kizarttigi patatese ketcap dokmek vaaar sonracığımaaa bak bir sürü ergen sekse aç yazar var !
  + yaf ben ondan istemiom ! kayda değer deil ! kayıt edemiom !
  - aşkım bak burada muhafazakarlar var, anarşikler var, faşistler var ! sende buldun bunuyorsun bir sürü polemik sana işte ! eğlen coş işte kiboş!

  (bkz: gotu sikisinca basligi birakan yazar)
  3 ... onurkul
 6. 6.
  Geyik amaçlı sözlük kullanan kişilerin bugün kısmını gereksiz başlıklarla doldurduğundan ve bu başlıklara girilen entrylerden dolayı , kayda değer başlıkların daha gerilere düşer. Bu durumda daha ciddi fakat yazarların o gün ilgilendiği başlıklara entry girmek isteyen diğer yazarlar bu başlıklara rahatça ulaşamaz. O zaman denir bu cümle. Keşke hiç demesek ama çok kullanıyoruz bu cümleyi. Daha dün akşam 3-4 tane başlık vardı eski sevgili hakkında. Bu başlıklara girilen entryler de başlığın belli bir entry kapasitesine ulaştığından dolayı çok ıvır zıvır şeyler oluyor. Yok eski sevgiliye atılacak son mesaj, yok eski sevgiliye gönderilecek son şarkı. Herkesin sevgilisi , eski sevgilisi, bu sevgiliye karşı duyguları farklıdır . O yüzden herkes kendine göre bir şeyler yazar. Bu başlıkları ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koymaya ne gerek var. Ben de eski sevgiliye (tabi varsa) 'abcd yazıp göndereyim, bir de şunu yazayım, bunlar alfabemizin ilk 4 harfi diyeyim, 1 satır boşluk bırakarak bak sen alfabemizin ilk 4 harfini bile bilmiyorsun, d 4. değil 5. harftir diyeyim, 4. harfi (ç) ingilizce karakter mecburiyetinden dolayı mesaj ile gönderemedim diyeyim. işte bu kadar türkçesi bozuk bir kızsın diyeyim . Bu mudur olay, elbette değildir. Sonuç olarak sadece başlık açmak için başlık açmayalım,sadece entry girmek için entry girmeyelim.
  1 ... iwilltellyouwhat
 7. 7.
  iş başa düştü deyip kayda değer başlık açmakla giderilebilecek sıkıntı. istiyoruz ki hükümet başlık açsın biz de yazalım.
  1 ... moro
 8. 8.
  katildigim tespittir. abazanligin dibine, ateistligin ya da din ile ilgili konularin mıhına vurulmus basliklar gormek biraz can sikiyor. bunun yani sira sig dusuncelerin urunleri olan bir takim tespitler de yine saol framei doldurmus bulunmakta. sabirli bir sekilde bekliyoruz.

  (bkz: sol frame pusu)
  1 ... sirinler koyu tulumcusu
 9. 9.
  Kayda değer derken, kayıtlara mı geçirilecektir değerli başlık?
  ... hurrem
 10. 10.
  potansiyelle alakalı bir durumdur. başlıklara bakıp da yazacak birşey bulamayınca okumak bir seçenek olur.
  1 ... zeynanin yancisi