bugün

yurdum insanının başka hiçbir derdi kalmadıgını gözler önüne seren bir haber. ana haber bülteni'nde gösterilecek kadar degerli, önemli bir haber olarak düşünmüşler demekki. dagda ölen iki gencin haberinin ardından bunu yapıştırmışlar. dalga geçer gibi sanki.
mevzu şu; panço adlı bir köpegin oglu dolar kaybolmuş, günlerdir agzından düşürmedigi dolar'ın resmiyle umutsuzca sokak sokak dolar'ı arıyormuş panço. kendine benzeyen köpeklerin götünü kokluyor, oglu olmadıgını anlayınca da içini bir hüzün kaplıyormuş panço'nun.
ya allah aşkına bu nedir? bu kadar mı basitleşti lan bu televizyon kanalları, habercilik anlayışı?
banane ulan kokoş bir karının kokoş bir köpeginin oglundan? başka derdim kalmadı degil mi benim? bunları izleyip üzülecegim. vah vah çekecegim. hem de o iki gencin ölüm haberinden sonra.
hayır bir de bizi salak yerine koyan bir zihniyeti var bu habercilerin. o resmi agzına kendisinin aldıgına, sokak sokak kendisinin dolaştıgına, hatta habercileri de kendisinin arayıp 'abi oglum kayboldu, hüzünlendim yine bu gece' dedigine inanmalıyım yani öyle mi? o kokoş karı ayarlamadı yani bunları? allah allaahh niye yemiyorum ulan ben acaba?
güncel Önemli Başlıklar