1. 1.
  demokraside yeri yoktur.

  ancak dikta rejimi ile yönetilen kimi afrika ülkelerinde olabilir, kaybettikleri halde koltuktan kalkmazlar falan, sonra herkes ben başkanım diye ortaya çıkar sonra ülkenin ordusu, polisi farklı tarafları desteklemeye başlar sonrası erol mütercimler teorilerine döner...

  bunlar çok büyük hamleler akp yapacağı hamleleri çok çok çok iyi düşünmeli.

  yenildiysen adam gibi rakibini tebrik et alt tarafı belediye başkanlığını kaybettin.
  ... murthy
 2. 2.
  Düzeltmek istediğim yerler var.

  Birincisi bu yerel seçim değildi. Bu seçim ekonomik gidişata rağmen halk beyefendiyi başkan olarak destekliyor mu güven oylaması idi. Bu nedenle her yerde beyefendi miting yaptı başkan adayları kenarda oturdu.

  ikinci olarak sayın mütercimler nato konseptini terketmenin batı demokrasilerinde türkiye aleyhine bir algı yaratacağını ve bu durumun bizi düşman iran ile aynı düzeye sokacağını ifade ediyor.

  Doğrudan sayın erdoğan ile ilgili bir cümlesi yok.
  ... ali candan
 3. 3.
  17 yıldır tek yaptıkları yol ve köprüler olan hükümetin bir an önce aklını başına devşirmesi lazımdır.

  Ekonomiyi resmen bitirmiş durumdasınız.Üretimi basit olan soğan,patates gibi ürünleri 7 8 liraya satıp.1000 odalı sarayınızda konaklayıp bu halkın size oy vermesini beklemeyin...

  istanbul,ankara,antalya gibi şehirleri kaybetmeniz tek nedeni ekonomidir.Bunu feto,dış mihraklara bağlamaya çalışarak komik duruma düşüyorsunuz.işcinin üzerinden bir an önce inin.yaptığınız ekonomik reformlar yeterince etkili olmadığı ortada biraz kabuğunuza çekilip bunları düşünün..
  1 ... anti siyonist