bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çekimlerine ekim ayında başlanacak olan, kaybedenler kulübü'nün devam projesi olarak çekilecek, yine yiğit özşener ve nejat işler'in başrolleri paylaşacağı sabırsızlıkla bekleyeceğimiz film.
    11 -1 ... passenger in flames
  2. 2.
    ilkinin tribine girenlere yeni yeni alışıyorduk şimdi hepten geri sarıcaz harika.
    4 -4 ... flat head
  3. 3.
    kaybedenler kulübü yolda
    3 ... jimmy tudeski
  4. 4.
    yine mi ergenlerin salak salak muhabbetlerine maruz kalacağız ya.
    kaybedenler klübü yayınlandıktan sonra herkes naber sorusuna standart diye cevap vermeye başlamıştı. bir daha bu akımı kaldıramam.
    7 ... bado
  5. 5.
    ıssız adam triplerine yeterince şahit olmuştuk halbuki. daha fazlasına gerek var mıydı bilemiyorum. böyle filmleri izleyip izleyip tribe girenler var. sen kim köpeksin de kapında kuyruk varmış gibi davranıyorsun elaleme. bi düşün hele. neyse yine kendi kendime sinirlendim. ikincisi çekilen filmler genelde dandik olur ama haklarında hayırlısı olsun. bol kazançlar.
    ... jetgillerden
  6. 6.
    Mart 2018 e vizyon sözü veren film.
    ... retrosefalik
  7. 7.
    Daha çok para uğruna çekilen film. inşaat'ın ikincisini izlemedim bunu da izlemeyeceğim.
    2 ... yazar kasa cok yazar
  8. 8.
    ikinciler genelde birincilerin kötü birer türevi oluyorlar. ama bu filmi heyecanla beklememize de engel olamıyor maalesef.
    1 ... mb isimli cocugun hatiralari
  9. 9.
    Sövmek için izleyeceğimi düşündüğüm film.
    -1 ... anlamadimtekrar
  10. 10.
    cumartesi günü atılım üniversitesinde konser veren can gox tarafından duyurusu yapılan film. oradaydım. güzeldi.
    ... serdarsl06