bugün

görsel
ismini aşağıdaki fotoğraf ile öğrendiğim güzellik. beni kendi safına çekmesi bu fotoğraf ile değil de sosyal medyada gördüğüm bir video ile oldu ama buraya atmakta kararsız kaldım * karayip korsanlarında da dehşet-ül vahşetti.

kendi hayranlığımı okuduğunuza göre tanıma geçebiliriz.

13 mart 1992 doğumlu ingiliz aktrist ve model. skins dizisindeki effy rolü ile ünlü oldu.

bir kare ile sonlandıralım.

görsel
(bkz: kaya gibi kaya).
Karayip korsanlarında hayran kaldığım, sonra makyajla bu hale geldiğini görünce hayal kırıklığına uğradığım kadın.
Oturdum düşündüm yani bir insan evladı nasıl bu kadar mükemmel güzel olabilir, nasıl bu kadar nefes kesici derecede güzel olabilir yani açıklayamıyorum yok lan valla. Hayır bence mesela bu kız sıçmıyor. Nasıl olabilir, açıklar mısınız?
ilk bakışta kristen stewart ın alt leveli gibi duran ilk olarak the maze runner(labirent) filminde gördüğüm kız.
ilginç güzellikteki hatun. aurası var. *
ismine münhasır kişi.
gideri olan kaya gel babacığına. *
skins dizindeki inanılmaz güzelliğe sahip olan kız.
görsel
Bir aralar skins dizisini sırf bu hatun için izlediğim benden sadece 1 ay büyük olup lan sen nasıl bir şeysin dediğim ingiliz oyuncu ve model.
Skins adlı britanya dizisinde Effy Stonem'i canlandıran, sevgilisiyle yaşayan 1992 doğumlu oyuncu.
http://www.famousfeet.org...Scodelario_Feet_91442.jpg
(bkz: kafamı kaya yağsa keşke)
gönüllerin katniss everdeen'i.
çillerine kurban olduğum dehşet-ül vahşet hatun.
(bkz: kaya dedin taş çıktı)
ingiltere'de yayınlanan skins adlı gençlik dizisinin başrol oyuncusu. 13 mart 1992 doğumlu. ayrıca çok da güzel bir kız bence. clash of the titans filminde de peshet rolündeymiş.

görsel
güncel Önemli Başlıklar