1. 1.
    ayrılıkların başlıca sebebi.
    hakim bu durumda gelini haklı bulup damada; senin eşine 'kapısı ayrı bir yerden açılan' bir ev tesis etmen şart diyor.
    nevzat tarhan da evlilik psikolojisi kitabında ayrı yerlerde iyi geçinerek yaşayın diyor.

ben anlamıyorum erkeklerin annesiyle oturmayı dayatmasını.
    büyük konuşmayayım ama bende öyle oturmak istemezdim.
    ha şöyle olsun o zaman. ben annemi bırakamıyorum diyorsa bende babamı bırakamıyorum diyeyim.
    cümbür cemaat yaşayayım.
    akıllıca mı bu allah aşkına?

sinirlerim bozuldu kuruntu yaparken hahah.
    5 -5 ... hislibiri
  2. 2.
    annesiyle oturmayı dayatan erkekler "ana kuzusudur", hazer ediniz.
    2 -1 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    bizim bir dahiliye uzmanı tanıdık var. adamın karısı doğum yapınca kayınvalidesi yanlarında kalmaya başladı. çocuk yapmadan önce de, adam nöbete kaldığı için yine kayınvalidesi ara sıra gidiyordu evlerine. sonra adam, ailesiyle beraber karısının memleketine taşındı, orada çalışmaya başladı. şimdilerde karısının ailesine bağımlı yaşıyor resmen, iş çıkışları sürekli karısının anasının ailesiyle beraber. ben bunları nerden mi biliyorum? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
    3 -1 ... bettercallsaul
  4. 4.
    Her gelin adayının hayalidir.

düşünsenize eve gelmişsiniz patlıcanlı böreğiniz ve köpüklü ayranınız yemek masasının üzerinde size göz kırpıyor, ayrıca tüm gün gezmeyip tozmayıp evinizi de temizlemiş, bir de her ay emekli maaşını da verecektir daha ne olsun, allah' tan belanızı mı istiyorsunuz, hoff. *
    11 ... kara erik habbesi
  5. 5.
    Eğer erkeğe anası kadar iyi bakacaksan ve aile bütçesine katkı sağlayacaksan ayrı eve çık yoksa dayagı hakeden gelin eylemidir.
    1 ... trinitrotoluen