1. 1.
  kayınpederini baklavayla zehirleyen adam

  Antalya'da, geçen hafta boşanma aşamasındaki eşinin gittiği babasının evini kurşunlayan Feridun A., 3 gün önce de sosyal hizmetler görevlisi gibi eve gönderdiği 2 arkadaşının ikram ettiği baklavayla kayınpederi Metin K.'yi zehirledi.

  https://www.sozcu.com.tr/...avayla-zehirledi-6146412/
  1 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Öyle ölmez siyanür içireydin.
  2 -1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 3. 3.
  3. De öldürür bu.
  1 ... oberst
 4. 4.
  ev kurşunlamak çok mu normal bir şey oldu dışarı çıkmayalı? O aradaki 4 gün Nasıl gezebilmiş elini kolunu sallayarak? Neyse Umarım bu sefer yakalanıp hapse atılması için vukuat kotasını doldurmuştur.
  4 -1 ... ciklet kizilok
 5. 5.
  kayınpederini baklavayla zehirleyen adam

  Antalya'da boşanma aşamasındaki eşinin gittiği babaevini önce kurşunlayan sonra sosyal hizmetler görevlisi gibi eve gönderdiği 2 arkadaşının ikram ettiği baklavayla kayınpederini zehirleyen şüphelinin daha önce de zehri meyve suyuna karıştırarak eşini zehirlediği ortaya çıktı. Mağdur kadın, bu olaydan sonra birkaç günde kendine gelebildiğini belirtti. Hayatta kaldığı için çok mutlu olduğunu söyleyen kayınpeder, ''Bundan sonra eşimin yaptığı baklava dışında yemem" dedi.

  http://Https://www.ntv.co...is,viw__hBl4Eyp-Nvn_Shw0g
  4 ... traveler of secret moments
 6. 6.
  öyle ölmez s-400 verelim a ibine.
  ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 7. 7.
  Ne biçim ülke olduk anasını satayım.
  1 ... vexillarius of theodopolis
 8. 8.
  Adamın yaşadığı herşeyi normal karşılaşmış olduğu sadece bir konuya takıldığı aldığı marjinal karardan belli adam eşinin yaptığı baklava dışında baklava yemeyecekmiş.
  1 -1 ... narsinha