bugün

köklü bir kurum olmasına rağmen eski karizmasını yitirmeye başlamış dersanedir. eğitmen kadrosu öğretmenlerden ve asistanlardan oluşmakta, gereksiz hiyerarşik bir sistem uygulanmaktadır. son dönemde öss ve oks dışında ales ve kpss gibi sınavlara da hazırlamaya başlamıştır. kurucularının * yakında yüksek okul açacakları söylenmektedir.
denizli şubesindeki etüt hocalarının kendini aştığının süphesiz olduğu dershane. etüt için gittiğiniz her yeni günde etüt bitimi yarın görüşürüz cümlesini sarf etme yeteneğine sahip bu hocalar. hergün hergün sizi görmekten bıkmazlar. cinnet geçirip de "yeteeeeeeeer! hocam yakında biyoloji ve kimya kusucaaaam" demeden azıcık da olsa tatil koparamayacağınız kesindir. denendi, başarıldı. 2 gündür evdeyim mutluyum. *
şahsımın üniversiteye gidemeyeceğini önceden görüp nasıl olup da adresimi bulup yeni öğretim döenminde beni aralarında görmek istediklerini merak ettiğim dershane.
*
maltepe şubesini kaplayan koccaman mavi gözlü kız resmi yüzünden sadece kızlara özgü olduğunu düşündüğüm dersane. aynı şey pepsi max reklamında da gözüme batmıştır.

(bkz: içme nejat)
bursa şubesi bir takım anlaşmazlıklar nedeniyle kapanmış, yerini asmef ve tan grup'a bırakmıştır.
denizli şubesinde her çeşit hocayı bünyesinde barındıran dersanedir. gıcık olan da vardır * tapılası insan da * *. kurucu üyeler 4 büyükler olarak geçer 5. büyük olarak da arkadan biyoloji hocası gelir. ne gariptir ki bütün benden 4-5 yaş büyük bayan hocalara ve sekreterlere asılma girişimlerim olmuştur ama şakaydı hepsi. * son zamanlarda paşa gitmiş tanımadığım yeni yeni hocalar gelmiştir. hepsine sabırlar dilerim hele benim gibi 1-2 öğrenci varsa.
sözel va sayısal olimpiyatlar yaparak derece yapan öğrencilere ünlülerin de katıldığı bir organizasyonla ödül veren dersane. bünyesindeki hocalar benim tanıdğım kadarıyla dersaneciliği dışarıdan öğrenmiş kendi dersanelerine de uygulayan insanlardı.
izmir alsancak şubesi tam bir kız yuvasıdır. 16 kişilik sınıflarda en az 10 kız vardır. Eğitim kadrosu mükemmeldir. Etüd, 1 e 1 olanakları müthiştir. Benim gibi kazma bir öğrenciye bile istediği yeri kazandırmışlardır. Kaynak - test açısından ise beklediğinizden fazlasını verir.
şanlıurfa merkez şubesinde, bünyesinde iyi rehberlik hocaları bulunduran dersane. severek okuyoruz.
eski havası kalmamıştır. klimalı her gün yıkanan sınıfları tahtaları, modern konferans salonları falan olabilir ancak iyi öğretmenleri yoksa yok olmaya mahkumdur.
keşke gitmeseydim dediğim dershane.istanbul merkez şubesi bu kadar kötü ise diğerleri kim bilir nasıldır.
para verip, rezil olduğum dershane.
ucuz olduğu için tercih edilen dershanedir.
Zamanında Beşiktaş şubesinden atıldığım kurum.
alsancak şubesinde dillere destan bir biyoloji hocası barındıran kurum. abartısız Türkiye'nin en iyileri arasındadır altına imzamı atarım.