bugün

kavga etmeden 1-2 saniye önce etnik kimliğinden bahsederek aklınca korku yaymaya çalışan ibişin tekidir.

biz çingeneyiz olum
biz kürdüz ha
biz lazız ulan

gibi.
(bkz: biz sinsinnatiliyiz olum)
bond.
james bond.
Vollah kürdüz ommısına gom diyerek gözdağı verebilirler. Tek ıslıkla mitoz bölünme özelliğine sahip bu ırk. Ula mahooo onamı sikiyolar yötişin ho dediklerinde çevreniz sopa, zincir, satır, muşta, silah, döner bıçağı gibi malzemeli dızolarla çevirilir. Tek olduklarında pek götleri yemez bunların.

Çingeneler de tehlikeli. Satırlarla gelir bunlar da.

Laz çeker vurur aq.

Uzak durun la. Ayrıca kavga nedir siktir edin.
ben abazayım diyorum hep yanlış anlıyorlar.

kavgadan önce abaza olduğumu söylesem belki "bu kesin bizi siker" kafası yaratıp korkutabilirim karşıdakileri. iyi fikirmiş aferin.

(bkz: abaza ile abazan arasındaki fark)
(bkz: abaza değil abazan)
(bkz: abazya)
(bkz: abhazya)

görsel
ben kürdümm ulannnnnnnnaraları eşliğinde en az 5 kişiyle saldırı hazırlığı yapan kürt narasıdır.
11 yıl boyunca mali'nin başkenti bamako'da afrikalıları nigger diye aşağılayıp onları eski köle statüsünde gören vahşi beyazlarla mücadele cemiyetinin kanaat önderinin basın danışmanı olarak çalıştım. aynı sorun burada da vardı arkadaşlar. mesela bizim buralarda muz ve avokado işlerini genelde beyazlar yapar ve malililer de onların yanında çalışır. hatta adanademirsporlu malili fernand coulibaly'nin babası da bu beyazların yanında çalışıyodu. coulibaly zamanlar küçüktü ve avokadolarla top niyetine oynardı. bir gün avokadoları sektirdiğini gören hal müdürü Anders Fogh Rasmussen; coulibaly'nin babasını yanına çağırıp " hey we are white danishs, you dirty nigger " demiş ve mali tarihindeki en büyük siyah-beyaz kavgası çıkmıştı. bu kavgadan sonra da coulibaly; mali'den siktir olup gitmek eylemini gerçekleştirmiş ve türkiye'ye gelmiştir. hatta sırf bu siyah-beyaz ayrımcılığı yüzden colybaly'nin beşiktaş'ı değil de adanademirspor'U tercih ettiği rivayet edilir.