bugün

Her kavgadan kaçarlar kendilerine güvenleri yoktur. bilirler ki kaçmasalar zaten dayak yiyecekler acınacak durumdadırlar. kavgayı önermediğim halde 1 kez kavga ettimi daha kaçmayacağı bir gerçektir. her zaman üstüne giderek o şeyi yenersiniz. siz kaçın acınacak insanlar

yıllar sonra gelen edit: yıllar önce yazmışım ve şuan 2 artı sıfır eksi bulunmakta. artılamışlar bazı kişiler. temel mentalite doğru olsa da yazım o kadar ergence ve aptalca ki kendimden soğudum. kavga dediğin şey gereksiz aptaca bir şeydir. o şeyi üstüne giderek yenmeniz gayet doğru fakat böyle bir şeyin üstüne gitmek tamamen aptallıktır. hadi 1-2-3-4-5 kişiyle kavga ettin. hep de yeneceğin kişileri seçerek kavga ediyorsun. özgüvenin illaki 6. kavgada o darbeyi alacaksın. belki burnun kırılcak belki başka bir şey.
aptalca işlerle uğraşmayın. ben şunu öğrendim, sadece tatlı dille konuşmak gerekiyor. ne kadar sinirlenirsen sinirlen tatlı dil önemli. ağzından çıkacak bir kelime olayı kavgaya götürebilir. karşındakine bağlı. kelimelere ne kadar taktığına bağlı. birine kavga anı sikerim belanı derseniz biri bir şey demez. küfür etme ağzını topla der. ama diğeri dalacaktır.büyük ihtimal. boş yere oraya götürmeye gerek yok. ne kadar cüsseli olduğunuzun da alakası yok. normalde belki alacağınız kavgadır ama karşınızdaki ya boks yapıyorsa pattt çenede hiç düşünmediğiniz an yumruk belirir. neden siz çünkü aptal gibi dibine dibine girersiniz kavgada. ama boksta öyle mi. uzaktan dengeli adımlar atarak rakibe karşı kendini en güvenli pozisyona aldığı anda birden içeri girer ve çeneye yumruğu indirir anlayamazsınız. bunun boyla posla alakası yok. veya alır çıkarır bıçağı saplar. neden? sadece saçma sapan tartışmada kavga ettiniz veya uzattınız diye. boş yapmayın siktirin gidin buradan. kavganızı siktirmeyin. boş insan olmayın.
- nereye kaçıyon lannn
* adam toplamaya gidiyorummmmmmmm
- hay senin yolunu sikimmmmmmm
* küfür etmeeeee, onlara ettin sanacaklarr.
kavgaya zorla götürülmüş yada izliyeyim derken kendini kavganın içinde bulan tiplerdir. amacı kavga değildir. zaten anti militalisttirde o güne kadar saklamışlardır.
ergen atarligi yapmayan tiplerdir
(bkz: teneffüste entry girmek)