bugün

(bkz: gözleri heval şeklinde burkuk surat)

işe yaramayan taktik bu nonoşlar. akepeli kürt sevgilim el ahmad bin şeyh mahmud dan etkilendim, etkilenmez olaydım, az kala canımdan oluyordum. öldürüyorlardı beni sözlük. bi kaş saat önceydi.

94 model reno sıprinkimlen çıktım yollara, baacıları turlıycaktım. hazır gaz parası bulmuşkene, * "fırsat bu fırsat" diyerek çıktım baacıların o mistik cattelerine. son ses "tuttu fırlattı kalbimi" dinleyerek piyasa yapıcektim.

ses sistemim iyiydi zira, roadmaster teyp bi çift 69985 payoneer apollör, bi çift 3002 vufır, bir de kamosonik amfi taktırmıştım. o biçim ses çıkıyordu, purofosyonel bir sistemdi yane. atrenalin pompalıyordu.

dolayısıylanda hız yabmak kaçınılmaz oluyordu. abandım gaza nonoşlar, ama nası havalıyım anlatamam, herkes bana bakınıyodu. ruyada gibiydim, bi ara kafamı camdan dışarı uzattım saşlarım nasılda savruldu.

o anı görmeliydiniz, bağcılar kertenkeleleri apışıp kaldılar. tırcının biri beni görünce abandı havalı kornaya, nası çalıyo ama tam 3.5 dk sürdü. saat tutum, saat tutarkenede dikkatim dağıldı haliylen.

"daarrttttt" diye bir korna sesiylen irkildim. korktum, altıma işemişim o sırada, pet taktığım için etkilenmedim tabi, la belle marka, a1001 den almıştım. neyse, toparlandım sonra, bi baktım solumda dev gibi bi jip duruyo.

"daaarrttt, daarrrtttt" diye korna çalarak, camları felan sipsiyah, içeri görükmüyo ama. sonra cam açıldı, bi tane türbanlı görüktü. bakıştık biraz, sonra "lan vitaminsiz, sinyal versene allaan tramessisi" dedi.

kan kasıklarıma sışradı o sırada. carrrt diye el frenini çektim, araba kendiliyinden istop etti. gaz bitmiş, sonra anladım. neyse, levyeyi kaptığım gibi indim aşaya. kaşlarımı çattım, kürt travesti taklidi yapıcektim.

"haağğ, vollah senin o tramessi diyen oğzıni yirtarim ayol, oyaklarina sıkkarım" diye bağırdım bağırmaz olaydım, bir anda üş tane türbanlı indi jipten. kaşmayı düşünmedim deyil.

ama kaçamazdım, gaz bitmişti. "belki korkarlar" diye iyicene bağırdım. "lağnnn korim yaparim ulağnn sizi korim yaparim ayooll" diye. ama başaramadım. üşü birden üzerime çullandı nonoşlar, hiş bi şey demediler.

çapulcuya vurur gibi vurdular. bayılmışım, ikisi bıraktı beni sonra, öldüm sandılar heralde. ama biri bi türlü bırakmıyordu, boğazıma sarılmış sıkıyordu. piton gibiydi ayol, ölücem sandım o an. şahadet getirdim.

saolsun çevredekiler yetişti imdadıma ama. yine türbanlı bi teyze girdi araya, "yapma kızım, yapma çocuum. bırak zaten belasını bulmuş, allah vurmuş birde siz vurmayın. sonra adam yerine koyarlar" deyince bıraktı.

öyle kurtuldum ellerinden, allahın belaları, pislikler. elleri de ne kadar ağırmış ayol, sol gözüm morardı, kaşım yarıldı, burnumda da kırık var sanırsam. evdeyim şimdi, iyiyim ama. biraz nutuk okuyup yatarım sanırsam. hofff!!!
oglim ben doğuluyam ha, derseniz adamlar içinden ''vay amg'' diyebilirler.
Güldürülü olaymış.
ilk paragraflarda gözümüzü kör etmek için yapılan imla hataları sonlara doğru yerini akıcı elit istanbul türkçesine bırakmış.
Kansistınsiden puan kırdım pembiş. Eyyorlamam bu kadar.