bugün

hasmınızın yakasından tutarak kendinize çekin ve yanağına sevgi dolu bir öpücük kondurun. size garanti ediyorum en az bir saat kendine gelemeyecektir...
eger acemice yaparsan en az kafa attigin adam kadar aci cekersin. alninin üst kismiyla vurusu gerceklestirmelisin ve cok agir hasar vermesin diyorsan yanakla burnun birlestigi kısma nişanla direk burnun üstüne indirirsen burnu kirarsin. ama yapmayin gencler yaa, kavga kötü bisey lan valla bak, bi insanin canini yakmak bi yerlerini kanatmak falan...
buruna vurmayın.. çünkü büyük ihtimalle burun kırılır.. o sebeble o kavga orada bitmez.. kırık burunlu biri tarafından tenhada şişlenebilirsiniz.. kafayı alna vurun.. kavga bittikten sonra daha uzamasın..
hedefi iyi tutturun, yoksa dayağı yersiniz.
kafa atmayı bilmiyosanız atmayın burnunuzu kırabilirsiniz...
Partnerinizden daha kısaysanız eğer, eğilmeden vurmayın. Mümkünse yakasından değil, omuzlarından tutun.
Duvara atmayın ki yeri geldiğinde kızdığınız, uyuz olduğunuz birine atıcak sağlam kafanız olsun.
Elemanin kafayi Tam ortalayin ve sonraki bas agrisina da hazirlikli olun.
Kafa atıcam diyen birinden kafa yiyeni bulun eşşek sudan gelene kadar dövün.

Kafa atıcam!

Yazarken sinirlendim bak.
Şu anda bana atmayın o ilk kafayı.

(bkz: ya ameliyatlı yerime gelseydi)
buruna falan isabet alın.
Kendim hiç atmadım ama bana atılma teşebbüsü oldu normal düzeyde reflekslere sahipseniz kafanızı öne eğiyorsunuz yapılan en büyük hata bilinçli adama kafa atılmaz biraz sersemlemesi lazım yapılan daha büyük bir hatayı paylaşayım kavgada kafa atmak.
göz altına kafa atmaya çalışın. Elbet oradaki yumuşak doku şişecektir. Dayak yeseniz bile ağzını yüzünü dağıttım oğlum diye dolaşırsın.