bugün

aslında yumuşatmaya çalışan olacaktı, 50 karakter sınırlandırması yüzünden olmadı.

kavga eden iki tarafın arasını düzeltmeye çalışan elemandır.

+ oğlum hadi özür dile de kapansın şu olay. (kulağına eğilerek "büyüklük sende kalsın" der) (birinci arkadaşa)
- ya abi bırak ya ne özür diliycem?

+ hadi sen özür dile lan. (bunun da kulağına "büyüklük sende kalsın" diye fısıldar) (ikinci arkadaşa)
- o benden dilesin lan ben niye diliyom?

amk bi de ortamı yumuşatacam diye "onun için değmez lan" diyerek kendi arkadaşını savunan tipler var ki, ahan da onların ağzına sıçmak istiyorum. önce karşımdakine yavşıyorlar "onun için değmez" diye, sonra aynısını bana yapıyorlar.
sakin ol dostum senin neyin var bugün ha diye araya giren elemandır.
dikkatli olması gereken elemandır. arayı yumuşatayım derken kendisi yumuşayabilir.
arada kalıp gümbürtüye gitmesi muhtemel tiptir.
tarafların o anki siniriyle sopayı yiyecek elemandır.
doğrusunu yapan elemandır.
ama ne dese eleştiren insanları gördükçe bir daha kavgada sizi ayırırsam... diye sitem edecektir bu eleman.
yangına körükle giden insandan kat kat daha iyi eylemde bulunan insandır ayrıca bu eleman. ama bu eleman bilir ki yangına körükle gitse bu sefer gene eleştirilecektir.
(bkz: baş müzakereci)
(bkz: abdullah gül)
nedense aklıma ilk gelen isim.
(bkz: beyler sakin)
ara sopasını yiyen elemandır.
(bkz: orta malı)
büyük ihtimal arada kalıp dayak yiyecek elemandır. bu elemanın bir ağırlığı, saygınlığı, otoritesi varsa iş değişir tabii ki.
(bkz: durun)
(bkz: durun biraz)
(bkz: dur bi dakka)
(bkz: bi dakka lan)
(bkz: durun ben ataturkcuyum)
elemanın adı birdal ise şöyle demesi muhtemeldir.
beyler tadında bırakın.
ne olursa olsun, doğru olanı yapan tek elemandır.
güncel Önemli Başlıklar