bugün

ilk kavga ettiğinizde gerçekleşir herhalde bu da çocukluğunuza isabet eder. 20 yaşına kadar kavga etmemiş olanları dışlıyoruz tabi nasıl becerdin amk. her neyse öyle sinirlenirsin ki ağız burun girersin çocuğa ama ağlıyosundur da yazık kıyamam.
Sözlü kavgada da yaşanır bu. Derdini sesli bir şekilde anlatırken gözler dolar, ve bir anda gözyaşları kapağı açılmış baraj gibi boşalmaya başlar.

Yaşı 17-18'e gelmiş biri bile bunu atlatamayabilir. Bolca kavgaya karışmak lazım ki kavgaya alışabilesin, yoksa bu kardeşiniz gibi kavgada gözleriniz dolar.

Babandan normal bir istek isterken de olur bu hede. Aaah başımızın belası.
bir de dalga geçerler ağladı bebe diye. olm ben sinirden ağlıyorum desende bir kere madara olmuştursun anlamazlar hunharca gülerler.
beni bi kere bi oç ağlayıp ağlayıp dövmüştü. lan manyak hem ağlıyor hem bağırıyor hem vuruyor. bırak lan yakamı diyorum vöööeöeee diyor suratıma aq.

deli işidir. cidden.
hem sinirlerinize hem de karşınızdakine yenilmemeniz gereken bir anda, sinirlerinize yenilerek karşınızdakine de yenilmenin önünü açmaktır..
kimseye en zayıf noktanızı göstermeyin arkadaşlar kimse yokken kahrınızdan yerlere yatıp ağlasanız da biri sorduğunda şurada toz kalmış deyin. Güçlü durmak zorundayız.