bugün

dünyanın en zor eylemidir sanıyorum bu olay. asil türk kanı taşıyan iki kızımızın kavgasını ayırmak gerçekten insanı zorluyor.

sabahın saat 14:00 sinde dışardan bağırtılar çağırtılar gelmeye başladı ben tabii ağır bir uykuya sahip bir insan olduğum için olayı idrak etmem uzun zaman aldı. perdeyi hafifçe kaldırdım ve ürkek bir şekilde dışarıya baktım. perdeyi tamamen açınca mahalledeki tüm kızlar peynir görmüş kedi gibi cama üşüşüyorlar ya hu! olacak iş değil.

görünmemek için hem saklanıp hem olayı seyrederken birde ne göreyim. iki kız kavga ediyorlar! tabii insanlık vazifemiz hemen ayırmaya gitmek için üstüme en kaliteli elbiselerimi giydim ve dışarıya çıktım.

sonuçta nedir efenim: ''haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır!''

bende asil türk ve müslüman kanımla beraber olay yerine geldiğimde kızları izleyip sırıtan esnafa inat hemen aralarına girdim ve konuşmaya başladım:

-derdiniz nedir güzel bayanlar? bakınız şu güzel güne. kavga etmeye değecek ne olabilir ki güzel dünyamızda?
+bu şıllık benim sevgilimi çalıyor!
&şıllık senin anandır! terbiyesiz! o benim sevgilim!
-lütfen bayanlar ayrılın!

işte ne olduysa tam o anda oldu! ne olur ne olmaz diye taktığım, suratıma kadar indirdiğim şapka arbedede yere düştü.

+aman allahım! bu yakışıklılık!
&bu duyarlılık ile bu yakışıklılık nasıl bir arada olabilir?
-ee şey evet bayanlar neyse ayrıldığınıza göre ben artık gideyim!
&ayy valla olmaz bir çay içelim hararetinizi alır ayol!
+ayy evet yaa hadi lütfen bize eşlik edin!
-peki ama sadece bir çay sonra kalkıp giderim söyleyeyim.
+&tamam!

bir çay bahçesinde oturduk ve çaylarımızı içtik bende yaptığım iyiliğin değerini düşünerek evime doğru yürüdüm. kızlarada sahte bir isim ve telefon numarası verdim.

selametle.

edit:saat 14.00'da güzellik uykumda oluyorum efenim. onun için sabah dedim bir yanlışlık yok yani.
gereksizdir. oturup izlemek gerekir.
(bkz: cat fight)
çırmak yemeyi göze alan herkesin yapabilceği bir durumdur. lakin kavga çok sert ise zaman zaman tokat bazen de yumruk yiyebilir.
mini etekli kızların kavgası, eski türk filmlerinin en sevilen sahnelerinden biridir. ama günlük hayatta gerçekleşmesi zor bir durum olup, görülürse müdahale edilmemeldir.
bir erkek için yapılmaması gerekendir , kız kavgası erkek için kutsal bir olaydır . ama yine de buna girişen erkeklerin belli bir takım yerlerinde tırnak izlerine rastlamak mümkündür .
seyir zevki açısından cinayettir.*
üstad barney stinsonın dediği gibi ''bir kanka kız kavgası gördüyse kankasına haber vermelidir''.
eceline susamış arkadaşların uygulayacağı bir eylemdir.
ayırmaya girdiğinde daha çok darbe alan kadının garip birşeyler söylemesiyle, aman aman diyip izlemek en iyisi diye içinden geçirip, bir kaç metre uzağa gitmekle gerçekleştirilemeyen.
- ne onu tutuyosun sana mı veriyor ha sana mıııııııııııaaaa?
+ aıhhhhhhhhhhhh... sen miyim ben orospuuuuugg.
^ aman amann.. saçını tut bana veren saçını tut.
+ orospuuuuggghh.
arada kaynayabilirsiniz o nedenle izleyici olmak kafidir.
kesinlikle oturup izlenmesi gerekir. hatta arada gaz bile verilmesi lazımdır.

(bkz: oooooo)
kavga eden bayanları ayırmak iyi olandır ama seveni seveninden ayıranı iki elim yakasında mahşere kadar.*
erkeklik kural kitabında bulunan ve yapılmaması gereken şeylerin en önemlisidir.
canını seven tutmasın. nasılsa yorulunca ayrılır onlar. kendini riske atmaya ne gerek var.
(bkz: erkeklik kural kitabı) ilginç kitaplar öğrendiğim olaydır.
esefle kınanacak harekettir.
Saçmalıktır. Otur izle gülmek bedava.
Etek giydiyseler kimse ayırmaz. Zaten kızlar saçlara odaklanmıştır. Saçı ilk kapan kazanır. O sebeple göt baş ortadadır.
Ne ayırcam ya oturup izlerim.
güncel Önemli Başlıklar