1. 1.
  malın önde bayrak sallayanıdır. avm otoparkında dayak yiyen bir kadın gördüm. erkeklik yapıcam ya ayırdım sonra adam bana yumruk attı bende ona attım. sonra adam yere düştü akabinde kadın bana küfürler edip vurmaya başladı, hırsını aldıktan sonra yerde yatan erkeğini öpüp koklamaya başladı. sonra polis geldi ikiside şikayetçi oldular benden. polisler beni kenara çekip başına büyük bela aldın alemin doğrusu sen misin diye azarladı. allah'tan çevrede bi kaç görgü tanığı vardıda ucuz kurtulduk yoksa darp etmekten iyi bir ceza alıp sicilim mahvolacaktı.

  siz siz olun kavga eden birilerini özellikle eşleri ayırmayın. karı kocanın arasına girilmez diye bir laf vardır bırakın polis çağırın ellemeyin. erkekliğinizi sevdiklerinizi korumak için kullanın gerisini boşverin.
  3 -4 ... bel gamzeli erkek
 2. 2.
  (bkz: serin hikaye)
  1 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  La bir video izledim geçen aynen anlattığın gibi oluyordu adam kadınla erkeği ayırıyordu sonra kadın gidip ayıran erkeğe saldırıyordu sen misin o enayi gerçi otoparkta değildi herhalde o.
  2 -1 ... ne alakasi var oglum
 4. 4.
  Tanrı gibi düşünmesini bilmeyen erkek. Bazı insanlık hallerinde, özellikle karı koca ilişkisinde, insan tanrısal nazara gark olmalıdır. insan olursan karakolluk da olursun, insanlığın yüzkarası da olursun. insanlık bozdu, tanrı'ya öykünmem safi bundan. Özür dilerim tanrım. Buna neden mal kulların. Çok pardon. Kendime küçük bir mescit bulunca, sana secde edecek, seni birleyecek, muvahhit kalbimi sana açacağım. Yanlış anlama: debdebeli camii'ler huşu vermiyor ve ön saflar dinbazlarla dolu. Ne yani; takımdan ayrı eğri koşamaz mıyım? Ben ekip insanı değilim, tekselim, biliyorsun... Hürmet, şükür ve sevgi ile.
  3 ... el ojala
 5. 5.
  ben tepeden tirnaga detayli sekilde sevismeleri konusunda uyaririm.
  hep stresten sevisseler bir seyleri kalmaz.
  kavga sonrasi sevisme gibisi yoktur.
  hircin ve atesli olur.
  2 ... beton baris
 6. 6.
  hikayenin benzeri bir adliyenin koridorlarında yaşanmıştır. karısını sille tokat döven adamı gören genç bi avukat dayanamayıp olaya müdahale etti ve tek yumrukla adamı yere serdi. sonra ağzı burnu dağılmış haldeki kadın kocasını yere seren avukata saldırdı. az önce birbirine hakaretler yağdıran tipler bir olup avukattan şikayetçi oldular karakolda. olay avukat özür diledikten sonra kapandı ancak. halbuki adam yalnızca üzerine düşeni yapmıştı meşru müdafaa kapsamında. vatandaşlık görevini yapıp mağdur oldu resmen.
  1 ... rikkatli
 7. 7.
  Bir olay daha geldi aklıma. Kızılay’da tırnakçılık yapan bir çift vardı. Kavga ediyomuş gibi yapıp ayırmaya çalışan safdillerin yolarlardı. Bu salaklar yine bi gün güvenpark’ın karşısında kavgaya tutuşmuşken zebellah gibi bi adam osmanlıyı patlattı bu kekonun suratına. Kadını göstererek Gücün buna mı yetiyo dediğini işittim oradan geçip giderken. Devamında ne oldu bilmiyorum. O tokat çok iyi oldu ama orası kesin.
  ... rikkatli