1. 1.
  80'ler çocuklarında tuhaf izler bırakmıştır. ilginçtir. ürpertiyle hatırlanır...
  5 ... cryptic
 2. 2.
  trt için çok cesur bir deneme olan bilim - kurgu dizisi.
  5 -1 ... zargana
 3. 3.
  çocukluğum boyunca mutfaktaki kavanozlardan deli gibi korkmama sebep olan dizi. nasıl iz bırakmışsa şimdi bile bir şeyler kıpraşıyor içimde.
  kavanozdaki adaaam.. anam anam!
  3 ... nikim yok benim
 4. 4.
  karizmatik bir isme sahip olan zamanında delice takip ettiğimiz. tekrar yayınlansa da izlesek dedirten dizidir.
  2 ... selfless
 5. 5.
  hatırladıkça tüylerimi diken diken eden dizi. çocuk beyniyle olayları algılamaya çalıştığım ve ölüm üzerine beni oldukça düşündürmüş bir diziydi.
  o zamanın şartlarına göre oldukça kaliteli bir yapımdı. ahmet mekin'in oyunculuğu hala gözümün önünden gitmez.
  3 ... peytonpeyton
 6. 6.
  ahmet mekin'in ameliyat olduktan sonra psikopatın önde gidenine dönüşen bir heykeltıraş (bilim adamı değil!) rolünde oynayıp harikalar yarattığı bir trt klasiğidir. yönetmenliğini mesut uçakan'ın yaptığı bu hasta dizinin senaryosu ise akla hayale gelmeyecek bir isim tarafından yazılmıştır; necip fazıl kısakürek.

  ps: diziyi vcd formatında birçok yerde bulmak mümkün. fiyatı da 10 ytl gibi makul bir seviyede. lost most iyi güzel ama bizden de fena eserler çıkmamış zamanında. izleyin derim.
  5 -1 ... manservant
 7. 7.
  çekildiği dönem itibariyle ölü doğmuş olup biraz rotuşlanıp yeniden çekilse klasikler arasında yerini alacağındam şüphe duymadığım içinde bir sürü itirafım gizli olan film.
  4 ... eurasian
 8. 8.
  video google da bulunabilecek dizidir.
  2 ... wiccawitta
 9. 9.
  seneryosu memlektlim ( adapazarı ) olan şair, roman ve öykü yazarı faik baysal tarafından yazılmıştır, daha doğrusu aynı adlı oyunu seneryolaştırılmıştır. döneminde benzeri olmayan kalitede bir yapım olmuş ve yakalayan nesli derinden etkilemiştir. öncüdür, farklıdır, güzeldir.
  4 ... rosshalde
 10. 10.
  ilk bölümünden ,itibaren izlemeye başladığımdır. ulan o dönemde izlesem altıma sıçabilirdim galiba. büyüdüm ama hala bunu seviyorum. izleyin beyler. video google'da var.
  4 ... afoo