1. 1513.
    efe'nin aslı'ya ısrarla "ablacım" demesi olayı koparmıştır. bu arada ben fikret dediğinde aslı "hangi fikret" falan diyebilirdi ama o anda akla gelmez tabi.
    2 ... the answer
  2. 1514.
    bu diziye kesin kıvanç lazım. önüne geleni yalasa yutsa da millet olarak rahatlasak. bu ne ya kör tuttuğunu öpermiş. mine efe ye, deniz mine ye , güven aslı ya. sonra hepsi....?
    2 -2 ... doksan 60 doksan
  3. 1515.
    iyicene içine dışına sıçılmış, karışmış ve eskisi kadar güzel olmayan dizidir.
    1 -2 ... fearless9870
  4. 1516.
    bir cümlelik tanım gerekirse "boka sardı." evet kısa ve net.
    ulan bu kadar komplike olaylar, entrikalar.
    senaristleri neyin kafasını yaşıyor acaba?
    4 -1 ... iktidarsiz jigolo
  5. 1517.
    lan ne alaka kazadan sonra aslı ve tayfası ile efe aynı hastanedelermiş, nasıl haberleri olmaz ya imkansız be kardeşim.
    5 ... the answer
  6. 1518.
    efe garibim follofoş olmuş.
    3 ... the answer
  7. 1519.
    Az evvel gördüğüme göre Efe'nin kazadan sonra karaya vurduğu dizi. çok komik lan. ayaklanıyor bir de araba çarpıyor. Öldüremiyorlar bir türlü.
    8 ... seniciddiyetedavetediyorum
  8. 1520.
    çok sıçık dizi. Bu yeni gelen efe denen çocuğu tekrar dahil etmek için şu anda kıç yırtmakla meşguller. LAn ne tömörü olum? Beyinde kaza sonrası olsa olsa kanama olur. Birden tümör mü olur? O değil de, o kadar metreden düştü bu çocuk. Ulan bari bir klavicula kır, bir kaburga kır bir şey kır yani. Herif bir şey olmamış şekilde yürüyor. Arabada ise hava yastığı bile yok. Bir iç kanama geçirir insan. Üstüne bir de araba çarptı. Bırak allasen.

Ayrıca; lan öldüğünü düşündüğüm sevgilimi görsem ben delirim. Bu ne sakinlik aslı hanım? Nasıl dizi yahu bu? Tamam bunu bitirin, başka dizi yaparsınız yine aç kalmazsınız gençler. senarist bitirmiyor, bari siz tepkinizi koyun. Hay allahım. Mantığın dışına çıkarak o efe'yi diziye getirsen ne olacak.
    5 -3 ... koolcat
  9. 1521.
    bölüm heycanli ama mantikli değil. Efe kazadan anca kurtulmuş bi de araba çarpmiş garibime. *
    2 ... ozgetemma
  10. 1522.
    senaristleri kafa bi milyon aramızda geziyolar..ilginç çarpışık bi hal aldı dizi,hayırlısı..
    1 ... midee