bugün

kavak yellerinin bölüm fragmanında oasis'in şarkısını piç etmesidir... azizim bu şarkıyı ilk ben kelebek etkisinde duydum en sevdiğim filmdir bu şarkıyı platonik aşık olduğum kıza zamanında resimlerle slayt yapmıştım onun arkasında fon kullandım. canım sıkılınca bu şarkıyı açar dinleyip hüzünlenirdim... ama ama lanet olasıca bir dizi "ekrana baktığımda kankasının memelerini sıvazlarken hemde" arkadan oasis in şarkısını duydum...kahroldum yıkıldım stop crying your heart out müziğinin o güzel sözlerini duyup karşımda ne idüğü belirsiz saçma dizi karakterlerini görmek beni ne kadar yıksa da ; oasis sen rahat ol senin yaptığın şarkılar güzel böyle kirletseler de hala güzel...

hold up... hold on... don't be scared
you'll never change what's been and gone...
televizyon izlemiyorum ama böyle bir olay varsa yazık etmişlerdir gül gibi oasis'e. yani ne güzeldi, biz bize dinlerdik aramızda eskiden. evet.
akşam akşam sinirlendirmiş hadisedir. dizi yapımcılarına serdar ortaç, emir vs. tavsiye edilir. bırakın lan oasis'i yavşaklar! diye sevecenlikle de eklenir.
(bkz: kavak yelleri fragmanındaki müziği arayan ergen)
bünyede göçüp gitme isteği uyandırmıştır.
oasis i piç ettikleri açılımdır.
sevişirken dinlenilesi müzik haline getirmişlerdir güzelim şarkıyı.
stop crying your heart out gibi duyguların tavan yapmasını sağlayan bir şarkının tek amacı birbirine kaymak olan 4 gencin konusunu alan bir diziye klip şarkısı yapılması çok güzel olmuş (!)
Ah oasis.. Bu hallerede mı düşecektin?! Ama doğru senin sucun yok.. Denmesine neden olan durum.
ben bu şarkıyı kyle xy'den biliyorum, bu dizinin pinhani'nin şarkıları ile desteklenerek izlendiği düşünülünce farklı arayışlar içine girmeleri doğaldır.