1. .
  "öldürmediğimiz siviller belki de hamas'ın sivil adamlarıydı, onlar bizi öldüreceklerdi." diyebilen israilli pilotun kahve arkadaşıdır.

  (bkz: nerde lan o)
  ... der meister
 2. .
  çocukların masumiyetinin farkında olmamış zihniyettir. bir çocuk kendisine ne öğretilirse onu taklit eder, bu taklit rahat içinde yaşayan insanların ülkelerinde büyükleri güldürürken, başka ülkelerde o masumlarım ölümlerine sebebiyet veriyor kahretsin ki.
  ... bagdagul
 3. .
  (bkz: gelecegi görebilmek)
  2 -1 ... denizdvs
 4. .
  filistinde katledilen sivillere katliam değil, savaş diyen zihniyet bile varken doğaldır böyle insanlarında olması..*
  1 -1 ... the man who wasnt there
 5. .
  böyle dini imanı bırakacaksın bir tarafa. alacaksın bunları karşına, ilk başta güzel bir söveceksin, sonrada kızılcık sopasıyla yüreğinin şişi inene kadar döveceksin.sonra dini imanı bıraktığınız yerden tekrar alabilirsiniz.
  1 ... yuricarlione
 6. .
  benzetmeyi pkk'lı teroristlerede uygulamaya kalkısan pkk sempatizanlarının oldugu/olacagı acı veren baslık. Tabii ya 13 yasındaki cocugunun eline silah alması için gereken birçok sebep var! Türk ordusu camileri mi bombalıyor, hastaneleri mi bombalıyor, şehirleri ablukaya alıp yiyecek, içecek, petrol girmesine engel mi oluyor, insanları şu binada güvende olursunuz diye toplayıp binayı havayamı uçuruyor, fosfor bombası mı kullanıyor, yozgattan getirdiği aileleri şırnakta zorla bosalttıgı evlere yerleştirip "bu toprak bizim" afişi mi asıyor, f-16'lar şehirlerin üzerinde insan avına mı çıkıyor. cevap; hayır hayır hayır, bu söylediklerim dışında bazı yanlışlar olabilir ama vahşet yada zulum denemez! O masum cocugun ölmesinin sebebi ve katili eline silah veren babasıdır, hemde saçma sapan marksist bir kürt devleti hayali ugruna. (bkz: aklını basına al) (bkz: lafınızı bilin salak)
  ... hasta siempre