1. 1.
    Gecenin sabah olmaması. Katlanamıyorum sözlük. Bu güneşin bizle derdi ne. Bu uyku bize niye düşman. Ne yaptık olm biz bunlara.
    1 ... kartal 7
  2. 2.
    Mide bulantısıdır. Yapışkan insanlar gibi geliyor, gitmiyor.
    2 ... i am only one
  3. 3.
    Sevmediğin her şeye mecbur bırakılmak. Mecburiyet.
    6 ... elifrenalin
  4. 4.
    gece uyuyamayacağımı bile bile yatağa girip, isteyerek veya istemeyerek, kendimi düşüncelerle başbaka bıraktığım anlara katlanamıyorum gerçekten.
    4 ... sarapgetirhanci
  5. 5.
    tütün mamülleri. bir yerden sonra hep aynı kafada olunduğu için zevki de kalmıyor işin ama o duman kokusu ağız kokusu acı tat illaki bir daha içmeye mecbur olduğunu bilmenin yaşattığı bıkkınlık kölelik hissine tahammülü kalmıyor insanın bir yerden sonra.

sonra gaza geliniyor 1-2 gün ya da 1-2 hafta bırakılıyor ama sigarasızlık çıldırtacak noktaya geldiğinde tekrar aynı zincire vuruyor insan kendisini.

hakikaten sigarayı bırakmanın tek yolu sigaraya hiç başlamamak. yoksa sapık derecesinde hırs sahibi değilse insan bırakmak hayalden öte değil.
    -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
  6. 6.
    Halsizlik.
    2 ... abuzer komurcu
  7. 7.
    Insanlardaki iki yüzlülüğü gördükten sonra insanların samimiyetsiz samimiyetlerine katlanmak zordanda zor.
    1 ... felone
  8. 8.
    Stres olduğun yada sıkıldığın zaman gelen daralma hissine katlanamıyorum. Nefesim kesiliyor içim daralıyor kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor açık havaya çıkmadan duramıyorum. Evet evet anksiyete olabilir kardeşlerim.
    1 ... okunmusbarbunya08
  9. 9.
    ilgi delisi kadınlar.
    ... sartli tahliye oldum
  10. 10.
    Kötü koku ve boş konuşan insan diyorum ben.

Edit: o kadar zor ki katlanamıyorum.
    ... heyyoubunny