bugün

Gecenin sabah olmaması. Katlanamıyorum sözlük. Bu güneşin bizle derdi ne. Bu uyku bize niye düşman. Ne yaptık olm biz bunlara.
Sevmediğin her şeye mecbur bırakılmak. Mecburiyet.
gece uyuyamayacağımı bile bile yatağa girip, isteyerek veya istemeyerek, kendimi düşüncelerle başbaka bıraktığım anlara katlanamıyorum gerçekten.
Halsizlik.
Insanlardaki iki yüzlülüğü gördükten sonra insanların samimiyetsiz samimiyetlerine katlanmak zordanda zor.
Stres olduğun yada sıkıldığın zaman gelen daralma hissine katlanamıyorum. Nefesim kesiliyor içim daralıyor kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor açık havaya çıkmadan duramıyorum. Evet evet anksiyete olabilir kardeşlerim.
ilgi delisi kadınlar.
Kötü koku ve boş konuşan insan diyorum ben.

Edit: o kadar zor ki katlanamıyorum.
bir sonuca ulaşmayan boş muhabbetler.
Gece kafanızı yastığa koyduğunuzda aniden gelen diş ağrısı buna bir örnektir.
Siyasal islamın yönettiği bir ülkede yaşamak.
aşk acısı.
Ailenin her bir bireyi.
sanal alemdeki kemalistlerdir. hayatımda bu kadar cahil güruh görmedim. gerçekten çok yazık..
Hayatımın boktan olması.
Hakikat. Eğer can acıtıyorsa.
kölelik. para karşılığı akşama kadar yatsam yatmaktan da nefret ederim. saygılar.
(bkz: gömlek) düzgün katlamak için düğmelerini iliklemek gerekir zor iş.
aile. hele belli bir yaştan sonra çıldırtır.
kalın levha sac. 5,00 mm kalınlık ve daha fazlasının pres makinası olmadan katlanması zordur.
araba alma hayaliyle işe girip iki yıl çalışıp bir toros bile alamamak. işte buna katlanamıyorum.

gençliğimin en güzel yılları heba oluyor anksiyete krizleri geçiriyorum işte buna katlanamıyorum. ama bu ülkenin sınırları dışında bu işler böyle yürümüyor güneye insen arabistandaki para babaları malı götürüyor kuzeye gitsen bir çöpçü en azından focus sahibi batıya gitsen yine durum aynı doğuya gitsen yine aynı.

erdal beşikçioğlu da bundan bahsediyor.

görsel
Gereksizler.*
Yalnızlık.
Canından çok sevdiğin kişinin evlenmesi.
Zamlar. Yemin ederim artık çığlık aticam neden buna ses çıkarmıyoruz biz? Ne yapmamız lazım gerçekten bilmiyorum. Ama da-ya-na-mı-yo-ruuummm dayanamıyorum!! Her hafta bir zam haberi almaktan bıktım artık.