bugün

iğrençsiniz kezolar.
görsel
https://youtu.be/yKHjnfkeenE
sevip takip ettiğim bir yazar.

kel yazarın çok sağlam bir meriçlik örneği sergileyip hem de bunu açıkça kabul etmesine saygı duydum.
şu sözlükte yıllardır kim kime saplıyor kim kimi dilliyor çözemedim gitti.

çözemeden de geberip gidecem.

bir yazar.
Keşke geri geri yürüse maykıl ceksın gibi.
bu adamı sözlükte saklıyoruz bak yakalanırsak biz de yanarız bence polise verelim bunu.
manyak olmaya karar verdim nikli zevatın kendisinden 20 yaş küçük bu kızı kullanıp ulu ortamında sevgilim diye lanse edip ardından kızı ortada bırakmıştı. milletin çoluğu çocuğu sizin eğlence aracınız gönül eğlendirme oyuncağınız mı kız bu olaydan sora ulu ortamını terk edip gitti geride bıraktığı ahlar manyak olmaya karar verdim onun avanelerini yakacaktır.
Bu kadar sapı nick altında toplamasindan hakikatli bir kız olduğu anlaşılıyor yazarı.

Oğlum ne angut insanlarsınız. Ergense ergen, kezbansa kezban ilk defa kezban görmüş gibi niye tatava yapıyorsunuz???

Kaldı ki kız hiç de kezban değil. Hepinizden daha delikanlı kanımca.
Alkolik oldum denen tipin yeni hesabı. Bu sefer Karı taklidi yapıyor silinmemek için.
hala ergenlikten çıkamamış sesiyle de tekrar anlamış olduk.
kiz taklidi yapmayi beceremeyen top yazar.
Az kalsın postu deldiriyorduk yazarı.

Halbuki Delmesi gereken ben olmalıy...
sözlük seviyesi ne zaman yükselecek diye beklerken, seviyeyi daha da dibe çekmek için geldiği her halinden belli olan kimbilir hangi yazarın kimbilir kaçıncı hesabı. "sözlüğün en iyi yazarları" filan gibi başlıklara yazdığında ortaya çıkar muhtemelen. tahminimce de bayanım filan diyerek, hormonları beyinlerini ele geçirmiş sözlük abaza team'ın ilgisine mazhar olup, kendi bastırılmış duygularını yaşamayaca çalışacak bir erkek. eğlenmek için ne yapıyorsa yapsın beni alakadar etmez de, sözlüğün genel seviyesine halel getirmesin başka ihsan istemez.
Afedersiniz femişiktir.
böyle:

görsel

bir yazar