bugün

şimdi iyi izleyin satışlar en az yüzde 60 70 80 oranında artış gösterecek. win win win.

aç insanoğlundaki şu sürekli daha fazla para kazanma hırsı dünyanın sonunu getirecek.
piyasaya(genellikle ilk olarak üçüncü dünya ülkeleri) virüsü salıp sonradan ilacını üreten şirketlerdir.

bu hakikattir.
Tıp ve farmakoloji iyi ettiğinden çok daha fazla sayıda insanı hasta etmiştir ve hatta bazen öldürmüştür. Bu her ne kadar aykırı gelse de bütün istatistikler de bu yönde.

Birçok bilim insanı, dürüst doktor bunu bilir ve söyler. işte bu da örneği. Bu sefer öldüren tedavi değil ama nihayetinde maksat aynı.
ilaç satmak için hastalık icat ederler .

kötü zaten doktor kılığında bir şey dir .

dur sana yardım edeyim diyerek yaklaşır ve ruhunu alır ve gülerek oradan uzaklaşır .
öncelikle bu haberi az önce haberlere bakarken farkettim ve ilgimi çekti. size de aktarmak isterim.

Aşılara karşı olan ve tıpta delaletle doğal yöntemleri savunan pre payton 1 2 gün önce evinde ölü bulunmuş. aşılara karşı olan bu kadının ender rastlanan domuz gribi ve menenjit yüzünden ölmesi oldukça ilginç. işin daha ilginç yanı ölümünün ardından 3 4 gazetenin peş peşe eğer aşı olsaydı pre paytonun yaşayacak olmasıydı diye manşet atmaları. sizce bu yaşanan olaydan sonra aşı satışları ne kadar artar.

şimdi ben amerikada köklü bir ilaç şirketi olsam aşı karşıtı olan bu kadına bu virüsü bir şekilde bulaştırır. ölümünün ardından aşıya olan talebi artırmak amacıyla kendi gazetlerim veya sponsoru olduğum gazetelerde aşıya rağbeti artıracak manşetler attırırdım. çok mantıklı. alın size öve öve yerlere göklere sığdıramadığınız vahşi kapitalizm.

https://www.haberler.com/...kaybetti-11620363-haberi/