bugün

şarkı aralarında alt kattaki diskodan üçyzbeşyüz üçyüzbeşyüz şeklinde seslerin duyulduğu mekan. 2. katından aşağı kusmuşluğum vardır,özür diliyorum aşağıdakilerden.
sadece müzik dinlemek için giden baba metal müzik dinleyicilirinin mekanı. bir dönem işletmecilerinin beceriksizliğinden kaynaklı kimlik bunalımı geçirmiş olsada son olarak isim değişikliğiyle birlikte eski günlerine biraz da olsa dönmüş mekan.
girişinde vivaldi diye bir mekan vardı. disko müziği çalarlardı. terası güzeldi bu katharsis'in. güzel de müzik çalarlardı. şimdilerde nasıldır bilmiyorum ama bir zamanlar taksim deyince herkesin aklına katharsis gelirdi.
devredilen ve adı değiştirilen mekan... ** *
beyoğlu istiklalde mc donalds'ın sokağında bulunan rock bar.girişi itibari ile son derece ürkütücü bir mekandı.hatırlıyorumda hayatımda ilk rock bar deneyimimi burada gerçekleştirmiştim.kata çıkıyorsunuz sonra alakasız şekilde çelik bir kapı çıkıyor.ki ben bu kapıdan içeri girip girmemek için çok karamsar kalmıştım.kendimi kahve fallarında önüne iki yol çıkan bedevi gibi hissetmiştim.nihayetinde girmiştim.gayet sağlamdı.ağırlıklı thrash/black/death metal çalmaktaydı.ayrıca hayatımda ilk defa artillery'nin şarkılarını bir barda dinleme şerefinede nail olmuştum.bu bar'ın kötü bir de anısı vardır.üniversiteli bir genç o esnada pink floyd - high hopes çalarken balkondan aşağı atlayıp intihar etmişti.ayrıca arkadaşlarım tarafından son zamanlar iyice tarz değiştirmiş gidilmez bir mekan olarak lanse edilmiştir.
güncel Önemli Başlıklar