bugün

(bkz: kate upton muydu videodaki) ben büte bıraktım bilemedin yaz okulunda geçerim gençler, tuvaletten yazıyorum.*
Akli olanin gececegi imtihan. 45 sn lan! Olum bu kadar mi dustunuz? Kafasina bakin, benine bakin sonra eve dondugunuzde oynayaxaginiz oyunlari dusunun, sevisirseniz yaninda hangi unluyu secerdiniz ffm icin onu dusunun. Zaten memelerini gostermek icin bir kadin bu kadar caba sarfediyor siz 45 sn voyunca bakmiyorsaniz kadib kendini kotu hisseder cirlin kompleksine girer sizin onayinizi almak ister ve bunun icin gotunu gosterir. Hep kezbanlar mi manipule edecek sizi be agabeycim azicik siz onlari edin.
çözemediğim imtihandır. iki kuruşluk akıl vardı o da gitti. şimdi soruyorum sizlere affınıza mahçuben.
1: memeler kimindi?
5: nerede yapıldı? yada tekrar yapılacak mı?
3: kate upton'la ne alakası vardı?
8: ben bunu alıp eve götürebilirmiyim?
1: ben kimim?
327: cizzt cizztt cizztt/ restart/ restart/ olmuyo kafa gitti.
En fazla bes saniye dayanabileceginiz sinav.
böyle sınav mi olur dediğim video. erkekleri geçtim herhangi bir insan evladı bakmadan duramaz.
(bkz: kate upton muydu la o)
Bir de öss'ye zor diyorlar...
Daha yeni banyo yapmıştım tüh.
holstein ineği ile imtihandır. dayanması zordur. süt kokar o memeler. *
dip not: bu kadına güzel diyenin aklına sokayım.
bunca yıllık öğrenciyim böyle zor imtihan görmedim.

12 saniye kadar dayandım ama harbiden göz kayıyor.
güzel kadında annenin elini öptüremeyeceksen boşa uğraşmayacaksın.*
(bkz: yine duşa soktun kardeş)

haksız sınav. kafadan kaybederiz.
dayanılamaz. 3.saniye de bitti bu iş. kaybettik.
(bkz: kaybettim)
kate upton karşınıza oturuyor ve o insanlık dışı güzelliği ile size kur yapmaya başlıyor, derken ününe ün katan memelerini oynatmaya başlıyor, ve siz de buna dayanma kuvveti gösteriyor ya da gösteremiyorsunuz, işte böyle bir imtihan.*
buyurun buradan izleyebilirsiniz.

http://alkislarlayasiyoru...imtihan-kate-upton-icerir