bugün

kasım ayının son haftasında oluşan bir gıcıklık durumudur. önce sadece benim şansım böyledir deyip umursamadım. sonra bir iki arkadaşım ile de konuştum baktım alayı öyle. yakın arkadaşlarıma sordum * aynı durum onlarda da geçerliymiş. garip ama gerçek lan! bütün kızlar olmasada %91,8'inde bu durum hakimdir.

isviçreli bilim adamları bunu mevsimsel olarak değerlendiriyorlar. sanki sözleşmişcesine bütün hatunlar bir afra tafra yaparlar bu dönemlerde.
maya takvimine göre bu dönem dünyadaki bütün hatunların muayen dönemine denk gelir. hepsi aynı ağızdan konuşur, aynı şeylere trip atar, aynı saçmalıkları tekrarlarlar.

buradan evlenecek erkek adaylarına söylüyorum, evlenmeden önce bi kasımın son haftasını bekleyin, eğer mantıklı davranışları varsa evlenin kaçırmayın.
kasımda aşk başkadır filmini izleyip kasım ayının ilk 3 haftası aşkı tadamayan hatunların son hafta aşk için saldırması ve bulundukları ruh haliyle ilintili bir başlıktır.
hepsi 'kasımda aşk başkadır' ı izler.birde menstrual döngüye denk gelmişse tamam sakın ha yaklaşmayın derim.
-gayet alıktır.
Kadın olmama rağmen henüz çözemediğim bir durumdur kendileri.
aşık olmak için ellerinden geleni yaparken aynı zamanda gösteririm ama elletmem modundadırlar.
aralığa girmemiz ile düzelmiş olan psikolojidir.
hele hele adet dönemine bir kaç gün kaldıysa çekilmeyecek psikolojidir.
sevdiği insanı bunalıma sokabilen bir psikolojidir.
kış depresyonu konusunda google efendiye danışarak öğrenilebilen süreçtir.
(bkz: kasımda aşk başkadır)
(bkz: genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: yine aylardan kasım)
msnde "kasımda aşk başkadır" yazarak romantik olduğunu düşünen kızlardır.
saçmalıktır sapanlıktır. saykoloji ile alakasız olup sayko haline bürünmektir.