bugün

BU KASIMDA DA AŞKIN BAŞKALIĞINI GÖRMEYENLER iÇiN;
BiR DAHA Ki KASIMDA DA AŞK BAŞKA OLMAYA DEVAM EDECEK... YERSEN...
(bkz: kasığımda aşk başkadır)
kasımda kalbi(!) boş kalanlara gelsin;

olursa ekim'e kadar
olmazsa kasım olsun!
o' da olmazsa;
bir yıl 12 ay
senede bir gün
istersen hergün...
bekledim de gelmedin!
hiç mi beni sevmedin?
aşkınla yana yana
kül olsa da ocağım
bu gönül sayfasını artık kapat...
of yaaaa
unuttun mu beniiiiiii...??
halkımızdaki ahlak yozlaşmasının en büyük kanıtı olan film. çok romantikmiş falan bunlar hikaye. kadın her ay yeni bir erkek buluyor kucağına atlıyor. neymiş onu mutlu edecekmiş. yürüyün gidin allahınızı severseniz. rezillik.
(bkz: 10 kasım 1938)
(bkz: 25 kasım 1917)
aşk her mevsim güzel.
(bkz: aralıkta kıyamet başkadır)
Her şey Sweet November'ı, "Kasımda Aşk Başkadır" diye çeviren gerizekalı ile başladı...
bu bir kandırmaca.

tüm, cin biberi tipli erkeklerin, acaba bu ay kaç skor yapabileceğiz tiynetiyle desteklediği bir çeşit kampanya, bu ayın soğukluğunu, hüznünü, keşmekeşliğini, yalnızlığını kalplerinde taşıyan yalnız insanları ısıtacak o hüzünlü cümleler, hüzünlü şarkılarla, ruhunuza zarifçe değdirilmeye çalışılan minik dokunuşlar, kısa bir süre sonra yiyeceğiniz koca bir kazık. ayık olun.
insanın doğasında, kötülük, iyilikten baskındır. özlemle başlayan her yazı, gitmekle biter.

sweet november'da nelson'un sara'ya olan aşkı ve tutkusu ne tatlıydı, kanser bir kadının aşkından kaçışı, ahhhh o nelson'un delişmen bakışları...

http://www.youtube.com/...

hanımeli kokusu vuruyor burnuma, mimozalar damlıyor gözlerimden, aşık oluyorum galiba...

ahahah şaka tabi ki, eğer böyle bir kontrolsüzlük içine girersem, dünyanın en uzak yerlerinden biri olan etiyopya'nın kuzeyindeki dallol'a gider, ikinci dünya savaşından kalma, kullanılmayan paslı tren raylarının üstünde ve 40 derecenin altında yatarak ölümü beklerim.

hadi ama kızmayın, hem neo, gerçek yaşamında bir homoseksüel ve rolünü çok iyi yapan bir oyuncu, tıpkı diğerleri gibi.
kasımda sevdiğinin gelmesidir. (bkz: 25 kasım 2012)
Kasımda aşk başka, 1 aralıkta daha başka.
(bkz: 1aralık dünya aids günü)
Kasımda aşk başkadır izledim fakat duygu göremedim, içim kıpırdamadı. O kadar sahteydi. Paralarını almak için zorla oynayan eskimiş yüzler, kullanılmış bedenler bence gerçek aşk bu değil bu olmamalı. Eğer bir film yapacaksanız, artık sürekli çok ünlü insanlardan vazgeçin bayıyor artık.
100 türk erkeğine "kasım da aşk başka mıdır?" diye sorduk, tek yanıt aldık "bizim için ay fark etmez."
Yaklasan kasim ayinda herkesin geyigini dondurecegi film. Neyse ki bagisiklik kazandik, haziriz.
Aşk sade Kasım da değil, her zaman diliminde başkadır.
(bkz: 6 kasım)
kasimda ask Onla baskadir..
bir haftası kalan başkalık. hanımlar beyler dikkat, son yediyüz metreye girmiş bulunuyoruz. herkes sevişme donlarını ütüleyip dolaba kaldırsın. ayakkabılar boyalı, dudaklar ıslak, göğüs önde, başlar dik olsun. hadi hayırı tıraşlar.
bir film adı olmakla birlikte galatasaraylılarda derin anlamı bulunan da bir cümledir. yakında daha detaylı konuşuruz.
geri kalan aylarda hiç bir şey değişmemiştir ama nedeni bilinmez sanki bu ayın çok farklı olması beklenir, sende iş olsa sana her ay kasım olurdu.
Aşkı bulduk da kasımı kaldı. Ölme eşeğim kasım gelsin.
Kasım yaklaşıyor. Bakalım ne kadar doğru?
Kasımda doğmak daha bir başkadır. Mesela sevgilinizi terk ederseniz aklına bu mutlaka gelir. (bkz: tual - kasım)
bende diyorum kasım geldi hala şu geyik başlamadı diye. Yine mi ulan kasımda ne aşkı bu kasım götümüz donuyo hala aşk diyosunuz.
Kaç kasım geçti.
güncel Önemli Başlıklar