bugün

okumak suretiyle ist. ve ank. gibi şehirlerdeki zirvelere katılamayan yazarların * konuya çok üzülmesinden mütevellit düzenlemeyi planladıkları zirvedir. yer ve zaman katılımcıların ortak isteğine göre belirlenecektir. katılmak isteyen yazarlarımızın organizma, esprimakinasi, balbassar, yaramaz, manyach, akif57 ye mesaj atmaları yeterlidir.
kesin katılımcı listesi:
organizma
esprimakinasi
akif57
balbassar
manyach
yaramaz
her an satabilirim diyen uuserler:
heniz öyle biri yok. daha o kısma gelemedik.
gelebilirim diyen marla singer seni de beklemekte olduğumuz zirvedir.
çevre şehirlerdeki yazarlarımız da beklenmektedir.
kastamonu nun sosyo-ekonomik ve politik gidişatının ortaya konacağı zirvedir. *
geçen sefer o kadar istekli olan yazarlarımız * beklenmektedir.
katılma ihtimalımin olduğu zirvedir. kısmetse tabi...
bir de kastamonu da da zirve olabileceğinin göstergesi olacak zirvedir. **
memnunıyetle katılacagım bır zırvedır.bu bızım için bır baslangıç olarak goruyorum.emegı gecen arkadaslarada tesekkurlerımı arz edıyorum.
hala zirvenin ne zaman yapılcağı hakkında bilgim olmadığı olduğu takdirde memnuniyetle katılacağım zirvedir.
okul bıle bu zırveye gelmemı engelleyemez.tarıh saat ve nerede oldugunu soleyın elemenları toplayıp gelıcem.
o h a cığım için katılmaya çalışacağım zirvedir.***
gelecek olan yazarlardan yanıt beklenen zirve. *
katılımcı listesi:
organizma
esprimakinasi
akif57
balbassar
manyach
yaramaz
balyancho*
marla singer**
oha *
zirve tarihi kesin olmamakla beraber 10 aralıktır.
memleketimde ki yazarların düzenlediği zirvedir katılmam çok zor olsa da yürekten desteklediğim zirvedir. kastamonu da yapılan zirve bile sözlüğün kurmsallığını gösterir *.
mor bidon ve painkiller'in de beklendiği zirvedir. *
hemşerime* yürekten katıldığım , memleketimdeki zirveye gidemeyişimden dolayı üzüldüğüm ama sağlık olsun dediğim zirvedir.
zirve hakkında konuya ilişkin, bir yazar olarak ilk girdimde; yerim yurdum olan ankara daki zirvelere katılamamanın üzüntüsü karşısında beni sevindiren bir zirve olup, kısmetse katılımcı listesinin başını oluşturup, kastamonu ile en ufak bir bağlantısı olan bütün yazarları davet etmekten grur duyuyorum..
kastamonu dışından gelecek arkdaşları otogarda karşılayıp omuzlarda zirvenin yapılacağı mekana götürülcektir.. *
aha bu sabah içinden geçtim, feci soğuk, katılacaklara sıkı giyinin, üşütmeyin tavsiyesinde bulunulan zirvedir.
bızde yapalım dıyorsak bızde bu sozlugun yazarıysak bu sozluk için yazı yazıyor ve dusuncelerımızı paylasıyorsak neden olmasın.*
küçük olmasına rağmen yazar potansiyeli oldukça fazla olan şehirdeki yapılması gereken zirvedir. *
kastamonun küçümsenmemesi gereken buluşmadır.
sol frameden düşmesin diye yırtındığımız zirvedir. *
güncel Önemli Başlıklar