(bkz: kas yaptım başka bir niteliğim yok erkeği)
Önce çok şekilci gelse de doğrudur.
süs köpeği alması tavsiye edilendir.
Doğru söz...

Götü göbeği salınca beğenmiyolar beyler, maalesef kaybeden taraftayız...
2 ay spora gidip elektrik direği yutmuş gibi gezen bir adet kekonun haykırışlarına benziyor.
Erkeği seksi yapan hareketleri mimik jestleridir. Kas yıgını olup keko olanlardan bahsetmiyorum bile.
Yanlış hipotez. Yüz güzelliği daha önemlidir.
Sen bide beni çıplakken gör.
Yakışıklı olmak göreceli. Her kadının yakışıklı diyeceği biri var mı bilmiyorum. Diyelim ki böyle biri var. Bu erkek ortalama erkeğe göre daha az kaslı olsa bile yakışıklı mıdır evet yakışıklıdır.

Kadınların erkekleri tercih etmesinde yakışıklı olmak kriterlerden sadece biridir. Bu kriterin önem derecesi kişiden kişiye değişir. Ortalama bir kadın için konuşuyorsak erkek yakışıklı ise tercih edilir ama kadınlar evlenmeyi düşündüğü bir dönemde sadece yakışıklı diye biriyle evlenmek istemez.

Kısa süreli ilişki tamamen farklı parametreleri olan bir durum.
Göbeğim ve ben buna katılmıyoruz.
Kas çekiciliğe bir artıdır. Olsa güzel olur. Ama tek başına kas yeterli değil. Tipsizse istediği kadar kas yapsın olmaz.
Türk kası sayılıyor mu peki. Bir entry.
Yakışıklı olmak demek her anlamda estetik olmak ve giydiğinin üzerine yakışması gibi kriterleri barındırır. Şimdi sadece belli kas grubunu çalıştırmış biçimsiz bir vücudun yakışıklı olmasından söz edemeyiz iyi bir orantı gerekli. Kassız bir erkek mağazadan alışveriş yaparken bir şeyin üzerine yakışması için çok kıyafet dener. Benim gözümde bu erkek siliktir.
yazar burda aslında yanlışlıkla dahi olsa yakışıklılık bazı parametrelere bağlı demek istemiş yani öyle düz yakışıklı erkek ya yok ya da nesli tükenmektedir ki bence de doğrudur neden derseniz şimdi yakışıklı dediğiniz birçok ünlünün spor salonlarından veyahut operasyonlardan önceki fotolara bakmanızı rica edeceğim

misal (bkz: tarkan) (bkz: barış arduç) (bkz: beckham) (bkz: ronaldo)
lan saçmalamayı bırakın amk! kası ması boşverin. normalde erkek bile olmayan adam yakışıklı oluyor.

ateyizler şunu bi açıklasın.

görsel
Goril seven kezo beyanı.

(bkz: Dad bod)
Yetmez ama evet.