bugün

Bokunu cikarmamissa gayette guzeldir. (bkz: bokunu çıkarmak)
iftiradır, kıskançlıktır. yağlı tombullar ve cılız erkeklerin hasetten çatlamasıdır. kaslı kız candır canandır.
Oğlum bu karı beni bilek güreşinde yer he, anasını sikim sinirlenip masaya vursan iki erkeklik taslayayım diye götten anabolik streoid gibi kan çeker, kendime yediremem bu kadar şeyi ve sonra gazetelerde görürsünüz yıkanmış ölümü...

Anasını sikim bu saatten sonra ufak tefek minik kızlara prenseslermiş gibi davranıcam, değerlerini anladım...
2-3 baklava tatlı niyetine yenilebilir, fazlasına lüzum yok.
Yanlış.

Kızlar da testesteron oranı düşüktür. Çok uğraşsalar bile öyle aşırı bir kas yapısı oluşmaz.

Bunu yapmak isteyenler testesteron takviyesi alır. O da erkeksiliği artırır.

Yani kaslı bir kız oldukça fit ve çok düzgün güzel bir fiziğe sahiptir.

Profesyonel vücut geliştiricileri karıştırmayın.
Bingil bingil olmaktan iyidir. Okuz gibi sismemislerse tabi.
iğrenç değil de korkunçlu ya.
Kaslı bacaklar falan. Bir tekme atsa ıkiye bölecek.
görsel
bilemediniz dimi?
görsel - bu güzel.

görsel - bu çirkin.
Kızlar erkekleşiyor, erkekler kadınlaşıyor.

Böyle bir bilgi vardı sanki *
Fitness yapan kızlarda ki gibi ise gayet iyidir. Aslında bu herşeyin fazlası sorun oluşturur. Erkekte insan üstü oluyor fazla yapınca. Sporun amacı spordur. Protein tozu yemek değildir.
Kızarmış tavuğa benzeyendir.
görsel
Kız dediğin yumuşak olur pamuk gibi olur dokundun mu kadifemsi bi etki yaratir.
Kaslı kiz nedir yahu?
sikişirken elastiki olabilirler derim yine de.
ablalarım salonlara, aletlere, giysilere tonla para harcamış, vücutlarında bir gram yağ bırakmayıp en sağdan, kasların o dayanılmaz güzelliğine doğru dümen kırıp uygun bir noktada iniş yaparak tıkır pıkır yürüyerek onlarca herifi peşlerine takmışlardır. temiz, seksi, güçlü ve sağlıklı bir görünümleri vardır
bir önerme.

bence doğru da bir önerme. kız dediğin kıvrımlı olur hacı abi. halı sahaya adam mı götürüyoruz, kavgaya yumruk mu topluyoruz birader?

ya çirkinleşmek de istemiyorum ama ya da neyse çirkinleşeyim amk! şöyle eli attın mı gelecek biraz. erkekten fazla göbeği olmasın eyvallah ama kaslı falan ney lan! okey oynasak kafama ıstaka vurur. ıstaka böyle mi yazılıyordu hoca?
hormon kullanmaları nedeniyledir.
Bir gerçek.

Allah belamı versin şişko göbekli bir kız değilim ama, kız dediğin de yumuk yumuk olur lan bence. Yumuşak olur yani her yeri pamuk gibidir. O bacaklar o kollar yakışmış mı yani. yok yok, ı-ıh.
kadınlar narinliğin, zarafetin vücut bulmuş halidir. öyle olmalıdır. kaslı bir kadın olsa olsa itici olur.
Oksana Alma isimli ablaya göz attıktan sonra kırılacak olan ön yargıdır..
Bayanlarımız spor salonlarına gidince kardiyo yapsınlar yeter onlara. dumbel kaldırmak veya halter kaldırmak onların vücutları için ideal degil . zaten bu işi profesyonel bayan sporcularımız güzelce yapıyor.
katia callegari'yi görmemiş yazar beyanı. (bkz: katia callegari)
Sonuçta bu da bir görüştür. Yaralama, karalama olmasaydı iyiydi.

Ablalarım salonlara, aletlere, giysilere tonla para harcamış, vücutlarında bir gram yağ bırakmayıp en sağdan, kasların o dayanılmaz güzelliğine doğru dümen kırıp uygun bir noktada iniş yaparak tıkır pıkır yürüyerek onlarca herifi peşlerine takmışlardır. Temiz, seksi, güçlü ve sağlıklı bir görünümleri vardır. Helâlll!

Haa bazı ablalarımız da dümeni profesyonelliğe vurarak kas üstüne kas inşa etmişlerdir ki bunu yaparken onca şeyi kaybedeceklerini göze almışlardır. Bir kere bundan kelli kâinat, fotojeni cart curt yarışmalarından yoksun, sadece vücut güzeli yarışmalarına katılacaklar ve sadece spor mecmualarında poz verebileceklerdir ki ee bu da biraz g.t ister di mi canım? Sonra sevişme mevzusu var ki zaten onların da mutlaka bir alıcısı vardır fazla merak buyurmayalım. Buradan bu ablalarımıza respect diyorum.

Şimdi bazı göt - göbek salıp klavye başında sağa - sola o tiksinç bu kaka diyen evlatlar : Çok mu kıskanıyorsunuz, salonlara para basıp yağların belini mi kıramıyorsunuz, yoksa sevişirken kaburgalardan birini çatlatıp, daha da olmadı kafayı kaptırmaktan mı korkuyorsunuz?

Ya diğerleri! Kuruluktan geberirken şansına bi amca ve dahi, amcalar bularak oralarına buralarına silikon tepiştirip, keklikleri düz ovada avlamak için kukularına bile silikon enjekte ettirerek işleri şip şak bitirip salonlarda g.tlerinizden ter akıtmadığınız için sizlere de söylenecek sözler var.
Belki sizler daha iticisiniz, belki motorunuzdan çıkan fazla ses ben ve benim gibileri rahatsız ediyordur. 70'li yaşlara geldiğinizde o silikonlarla garabet diye düşündüklerinizden belki de daha fazla garabet görünümlü olacaksınız ki, sizi gören herkes oracıkta aniden boşalacaklardır eminim. Körün istediği bi göz Allah verdi iki göz işte, mutluluklar.

Sayın abim, şimdi bi yürü de dolma saran yağlı, tombul, gerisi lömbür - lömbür fantazilerinle baş başa kalarak başka taraflara attır bi zahmet.

Not : Cümleyi de kuramamışsın emme, teke zortunun bundan iyisi Şam'da kayısı demişler.
Öptüm, gömdüm...
(bkz: trish warren)
ana cheri ve tianna gregory ile çürüttüğüm önermedir.

arnold gibi kas yaparsa kötü durur tabi.
güncel Önemli Başlıklar