bugün

1) hemen hemen hepsinde kendini biraz üstün görme, ego tatminini en üst düzeyde yaşama vardır.

2) her önüne gelen kızı beğenmeme, karşı cinsi küçümseme de çok sık rastlanır.

3) genelde giyim tarzları dar v yaka t-shirt/ body altlarına da dar kot pantolon veya rahat eşofmandır.

4) otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarındaki eğer ayaktalarsa askılıklarda kollarını özellikle gerer, kol kaslarını sergilerler. eğer oturuyorlarsa da genelde etrafı sallamıyormuşçasına müzik dinler, etrafta kendine bakan var mı diye kolaçan ederler.

5) ayna karşısında kendilerini uzun uzadıya incelemeyi, saç tarama ve düzeltme eylemlerini sıkça yaparlar.

6) genelde yolda yürürken başları dik, ve göğüsleri öndedir. bu sayede olduklarından daha da uzun gösterir ve kendinden emin bir duruşa sahip olurlar.

7) ve en önemlisi söz konusu er kişi eğer çok kısa değilse muhakkak toplu taşıma araçlarında kızların gözleri bunların üzerinde olur, sokakta yürürken bu kişiyi çekiştirmeler ve baksana şu artiste dercesine göz kırpmalar çok sık yaşanır. tabiki er kişi bu kızların hiçbirine pas vermez. kızların ego tatmini olayını tersine çevirir ve kendi egosunu tatmin eder.

kısacası alımlı, dik duruşlu, kendinden emin, dünyayı sallamayan, narsist, ego manyağı ve kendine aşık kişilerdir kaslı erkekler. bu psikolojiye sahip olmakta haklıdırlar da hem. çünkü o kadar diyet, spor, sağlıklı yaşam ve kendine bakma neticesinde elde ettikleri sonuç bütün herkesin sahip olabileceği bir sonuç değildir. haliyle o ego tatmini yapmasın da kim yapsın?

en komiği de bu erkekleri dileyen kızların gidip bunlar yerine kısa boylu, sıska veya şişman, özgüvensiz ve savruk erkeklere yar olmasıdır. hesapta ne ummuş ama ne bulmuşlardır. eh tabi öyle üstün vasıflı erkekleri elde etmek öyle her kızın harcı değildir. hele bir de vücuduyla birlikte aklını da geliştirdiyse zaten o kişi nirvanaya varmış ve artık yeryüzünde onu hakeden kız bir elin parmakları kadar kalmış demektir.

hem akıllı, hem kültürlü, hem birikimli hem de kaslı bir erkeği görünce allah(cc) bile ne muhteşem ötesi varlıklar yaratmışım diyor, kendiyle övünüyordur eminim. haliyle allah bile övünürken insanların imrenip iç geçirmemesi elden bile değildir. beni mezomorf yaratıp bu spora uyumlu hale getiren allah'a(cc) şükranlarımı sunuyor mezara dek bu insanlık abidesi vücudu koruyacağıma yürekten söz veriyorum. aslan gibi geldik, aslan gibi gideceğiz evelallah!!!
Genellikle kızlar tarafından taş olarak nitelendirilmeleri.
Hepsinde biraz ego varmış. Amk sen de 2 senede karın kası çıkarsan sende de ego olur.
kas yapacak kadar boş vakti olduğundan genellikle boş insan olmaları.
internetten sürekli yarı çıplak erkek fotoğraflarına bakmaları.
Sekse düşkün olmalarıdır efenim. Kızları keklik gibi avlayacaklarını sanarlar. Ha bide götleri küçük bunların.
Kendilerini bi halt zannetmeleri.
şımarık, kibirli olmaları.
Kızların onlara hasta olacak anlayışı.
Herşeyden önce erkek olmaları.
vs. vs.
kıskanan ibnelerin genellemenin ebesine atlayarak bok attığı erkeklerin -sözde- özellikleridir.
Kaslı olmaları.
Kasına takıp kafasını unutma eğilimi.
bench press rekoru vardır hepsinin..

lor peyniri yerler..

ailesi tarafından kullanmış olduğu takviyeler için hapçı muamelesi görür.

diyet yapar, oğlum yesene lean can boğazdan gelir diye çok dalgaya alınırlar

her önüne gelen kendileriyle bilek güreşi yapmak ister.

abi bende yapmak istiyorum, ne yapayım soruları olmadık yerlerde karşılarına çıkar

antreman yapmadıkları günler pişmanlık duyarlar.

tavuk yemekten içleri dışları tavuk olmuştur.

bacak günleri sonrası yürüyemezler

bizim bir arkadaştan biliyorum.
Kasları geliştikce beyinlerinin küçülmesi.
Otobüste etrafa sikici bakışlar atmaları.
ilk fırsatta soyunmaları.

Resmen "bir şey olsa da soyunsam şöyle üstümü başımı çıkarsam" modundalar.

Sizde kas olsa nolur allasen klas yok.
Telefonu kulağında Tutarken kolunu sergilemesi.
-ne kadar kas?

-o kadar ego.
yaradanın verdiği vucuda sahip çıkarlar. sağlığa zararlı herşeyden uzak durular. kendilerine sayğıları vardır. ve saygıyı da hak ederler.
Geri zekalı olmaları. Vücudu iyi olup üstüne zeki olan bir erkek tanımadım (hepsi kendini zeki zannediyordu orası ayrı konu. )

Zaten vücuttaki kas oranı arttıkça zeka da düşüyormuş. Kadınlar da bu yüzden erkeklerden daha zekiymiş falan...
anala yatkın olmaları. hem pasif hem aktif olarak...
kaslı olmaları.
Kasıla kasıla yürümeleri.
Herkesin maksimum bir senede sahip olabilceği vücudun dünyada sadece onlarda olduğunu sanmaları.
Zaten kültürlü ve beyni olan bir kızın asla böyle antiloplarla işi olmaz.
Endomorf bir vücut tipiyle daha zor olduğu için vücut geliştirme yerine beyin geliştirince, bende olmayan ortak özelliklerdir.
hâlâ söylenmediyse,
(bkz: vurduruyorlardır)
Disiplinli olmalarıdır. Kimyasal madde kullanmayanlardan bahsediyorum tabi. Sağlıklı besleniyorlar, günlük spor, ve Bir de çalışıyorsa bu kişi, ki bir çoğu öyle. Bunu sürekli yapmayan insan anında bırakır. disiplinli olmalı.
eylül ekim gibi başlıyorum kas yapma çalışmalarına.spor salonunun iq seviyesini yükselteceğim gibi yazılanlara bakılırsa *