bugün

güce tapan kadındır. kas burada gücü kuvveti temsil ediyor.. ben bu lafı ilk kez ilk okuldayken duymuştum.. sıranın altından ayna vasıtasıyla bacaklarını incelediğim bi kız vardı. aynayla dikiz yaptığımı anlamış sıranın altına eğilmişti, artık ayna da bacak yerine kudurmuş bi yüz görüyordum. işte o an ağzından dökülen sözler çocukluğumu etkilemişti. 'kaslı erkeklerden hoşlanırım'.
yanına erkek arkadaş değil bodyguard arayan kadındır.
Kadın karşısındakini sevmek için bir sebep arar durur bir bakar adama, akıl desen başka yere çalışıyo, tip desene ı ıh, para desen cepler delik, karizma desen yerlerde sürünüyor... Eldekiyle yetinmesi gerektiğini iyi bilen bu cins son kalan dala tutunur avutur kendini yapacak birşey yoktur.
göbekli, kel ve bakımsız türk erkeklerinden hoşlanmayan kadındır. bıkmıştır artık aynı tip erkekleri görmekten. biraz da farklı erkekler özellikle türkiye'de az bulunan erkeklerden görmek istemektedir. (bkz: pamuk prensesin ablasi)
belki eşyaları taşıtmak için amele gibi kullanacak olan kadın olabilir.
normal kadındır. Tıpkı taş gibi hatunlardan hoşlanan erkekler gibi.
Türk kızları kaslı erkeklerden hoşlanır, türk erkekleri adriana limalardan, megan foxlardan hoşlanır. ama sonuç hiç değişmez. beğenmediği türk kızıyla o beğenmediği türk erkeği evlenir.*
Zeki bir kadındır. Tüm türk kızları 90-60-90, tüm türk erkekleri de ryan reynolds/jason statham gibi oldukları için bu isteği sorun teşkil etmez.
kaslı erkekten, bir kadın hoşlanıyorsa; 1-onu çok yakışıklı buluyordur. 2-eğer onla çıkarsa, onu koruyacağını biliyordur.
insan bedeni kastan oluştuğu için bütün erkeklerden oluşan midesiz kadındır.
erkeklerin olgun fizikli kadın sevmesi gibi bir durumdur. içgüdülerle alakası vardır.
belli kalıplar altına sokulmuş kadınların (kılsız olmalı,göbeksiz olmalı vs. vs.) en büyük hakla isteyeceği erkek.
Haklı kadındır. Cılız erkeği kim ne yapsın? Erkek dediğin kuvvetli olur. Geniş omuzlu olur.
kas görmek istiyorsa bana ulaşması gereken kadındır.
vuaaaa.
kadının kendi isteğidir, ama bunu kastan başka bi boku olmayan erkeklerin kendine avuntu yapması ayrı bi komiklik. hepinizden kaslıyım ayık olun,

(bkz: liseli ve kaslı vs hızlı ve öfkeli)
sağlıklı, şekilli gösteren kaslardan kim hoşlanmaz? diye sorulur. ister istemez hoşlanacaktır. iki fotoğrafı hayâl edin şimdi. birinde hafif göbekli sıfır kas; diğerinde ise orta düzeyde kaslı bir vücut düşünün. kanımca bizim at gibi kız dediklerimiz gibi kızlarda içten içe daha edepli bir yakıştırmayı kaslı erkekler için yapıyorlardır -abartılmayan kaslı vücut-. yapmıyorlarsa sorun vardır zaten.
Zevksiz kizdir.
aşmış kadındır. fakat günümüzde herkes aştığı için normal karşılanacak durumdur. olay duygusalliktan veya aşktan çıkmıştır artık aşık olacak insan kasa falan bakmaz dedirtir
Vurduruyodur.
uğruna spor salonlarının dolup taştığı, performans sınırlarının zorlandığı kadındır.