1. 1.
    Rus slav kadinlarinin özellikle kasli erkeklerden hoslanmadiklari gercegi.
    11 -5 ... yamaz2
  2. 2.
    yabancılardan gelen çeşitli şeylerin ülkemizde bokunun çıktığının göstergesidir.bide gerim gerim yürüyen insanlar daha da iticidir.
    4 -1 ... qulermf
  3. 3.
    Kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş.
    5 -15 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Gel 20 kg benchpress yap desen benchten yuvarlanacak adamlardan böyle şeyler duymak çok zevkli AMK. Kürdan kollarına kurban.
    5 -10 ... t i b b
  5. 5.
    Yag endeksi dusuk olan insan daha enerjik ve daha duzgun gorunumlidur. Ulke de justin bieber tipli olarak anilir. Ama kasa basan herifin hantalliginin yaninda daha guzel gorunum ve daha hizlidir.

Bkz: ben kendim.
    -4 ... ruut altmis alti
  6. 6.
    Steroid ignesiyle 15 dk antremanla içi bos kas kutlesi kazanan kari gibi erkektir bide mavi gözlu sarisinsa 10 postalik sikilmeliktir kasli erkek hantalligi sembolize eden cirkin bir görüntü temsil eden kisidir.
    6 ... yamaz2
  7. 7.
    Kaslı değilim ama şunu söyleyebilirim; spor hayatın her alanında gerek hormonel gerek fiziksel gereske motivasyonel açıdan yararlı, nadir aktivitelerinden biridir.
    kadın kas sevmese bile özgüvene bakacağından, ki özgüvenin kaynağı spordur dolayısıyla yine kaslı olanı seçmesi kaçınılamaz bir gerçek.
    dipnot: mavi haplılar gelmeden.
    edit: bu arada nargile ile gerilerek yürümeyi ben de bağdaştıramadım.
    ... mrkamac
  8. 8.
    Rus slav kuzey avrupa ulkeleri kadinlari esmer uzun boylu zayif seciyo spor yapinca özguvenlimi olunnmaz esmerlik insanin özguvenini arttirir peh jdjd bu durumda kasin önemi yok ve kas=tipsizliktir.
    ... yamaz2
  9. 9.
    Özguvenle kasli olmanin yada soor yapamanin dogru orantili bir iliskide olmadigi gercek em herkes kendine güvenebilir bu normal bisey spor yapmakla özguven kazanilmiyo.
    ... yamaz2
  10. 9.
    Kaslı erkeklerle bodyci ve gereğinden fazla şişmiş erkekleri karıştıran zat iddiasıdır.

Atletik olmak ayrı, kaslı şişme olma ayrı. Gym e giderseniz, kollarınız bacaklarınızdan kalın olur ve gerçekten bilin isterim ki dünyadaki kadınların çoğu normalin üstündeki bu yapay vücudları sevmiyor ama (bkz: brad pitt in fight club taki hali) gibi atletik ve şişmeden yapılan vücudu ise aşırı çekici buluyor.

Karın kaslarınız olsun ama incelmeyin. Kollarınız biraz gelişsin ama gövdenizi gölgelercesine şişmesin. Omuzlarınız olsun ama ensenizi kapatmasın.

Her şey bunda gizli. Gyme başlayanların en büyük hatası nerede duracaklarını bilmemeleridir.

Ben şahsen (bkz: freeletics) yapıyorum ve idealim de şişmeden brad pitt in o filmdeki haline yakın bi vücuda sahip olmak. Kıyafetle biraz belli olan ama havuza denize girerken soyununca vaay dedirten tarzı bir vücud.

Ve dünyanın neresine gidersen , kas itici değildir. Fazlası iticidir.
    1 -8 ... eraslan5