1. 1.
    Tutup silkilmesi gereken insandır. Lan mk malı kaslarımızı geliştiriyoruz diye otomatikmen aptal mı olunuyor? Adam kabullenemiyor kendi sığırlığını. Yağ tutlumu ya da şekilsiz bir vücuda sahip kendini savunması "zekamı geliştiriyorum" silkeyim zekanı sende var biz de yok mu bu zeka? Hayır bu kanıya nereden vardın? Eminim hayata bakış açımın yarısı yoktur bu cümleyi kuranlarda en başta bu psikolojiye sahip insanda zeka yoktur. Ciddiye almam pek bu tipleri ama bıkkınlık geldi artık. Sanane aslanım benim kaslarımdan neden benim beynim kalsı gibi aşağılıj psikolojisine giriyorsun. Mk şekilsizi.
    10 -6 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Asosyal eziklerin piri insandır.

Beyni geliştirmeyi ders çalışmak zanneder. Araştırma, merak etme, düşünme, sosyalleşme yetileri var mıdır bilinmez.

Sevmiyorum bu tabiri ama tipsiz olması kaçınılmazdır. Ayrıca hayatının bir döneminde kas geliştirmeyi deneyip, bi faydasını göremeyip sıkılıp Bırakmıştır.
    3 ... yahigewrovski
  3. 3.
    kas gelişimi kalbin çalışmasına yardım eder. kalp daha iyi çalışınca beyne daha çok kan gider. kanlı beyin kansız beyne göre daha iyi gelişir.
    7 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    ikisini de geliştirmenin mühim olduğunu anlaması gereken insandır.
    4 ... meruem
  5. 5.
    Akademik kariyerle beraber adonis hediyeli karın kası yapabilmek mümkün. nereden mi biliyorum? kendimden.
    2 ... fikrimfirarda
  6. 6.
    Haftada 4 saat çalışsa yeterli olacak ama bu modeller tüm günü spor yaparak geçirdiğimizi sanıyor o denli cahiller.
    ... ktm li aynasiz
  7. 7.
    herhangi bir spor yapan kişiyi kategorize eden bir söylem değildir genellikle.

tüm muhabbeti erkek vücudu olmuş, salonlarda uzun mesailer harcayan, bildiğin batak oynanan masa muamelesi yapan, oranın demirbaşı olmuş tiplerle doldu ortalık.

denildiği gibi haftada 5-6 saat spor yapmak bilakis övülecek bir şeydir. bahsedilen sıklıkla 6 ayda 120 den 95 kiloya da indim. faydaları yadsınamaz.

ama gittiğim yerde yukarıda bahsettiğim tiplerden doluydu. birkaç tane de yarışmaya hazırlandığını söyleyen, 8 saat salondan çıkmayan tip vardı.

yahu salonu işleten adamın dünya birinciliği vardı. adamın hali ortada. kıt kanaat ay sonunu getiriyor.

bahsettiğim elemanlar da okul okumayan, lise terk, son okuduğu kitap gerçek anlamda cin ali olan insanlar.

bu bir sorundur aga. bu işten ekmek yemek istiyorsa insan biyoloji de bilecek, gerekirse diyetisyenlik de okuyacak, yabancı kaynak okuyabilmek için dili de olacak.

sokakta kasıla kasıla yürümek 20'li yaşlarda güzel. ama ilerde oğlunun istediği bir şeyi alamayacak durumda kalırsan kim siker kolundaki bacağındaki şişlikleri.

benim açımdan mesele bundan ibaret. günde 1 saatini veren adama beynini geliştir demek saçmalıktır.
    ömrübillah kilolu biri olarak takdir ediyorum günde 1 saatini verip hem sağlıklı olup hem göze hitap eden bir vücuda sahip olanları. ha Nihai amacı son cümlede yazılan olan kişi de gözümde basit bir insan profili çizer, ayrı konu.

mesele harcanan mesai, algı ve zihniyet meselesi.
    1 ... raduyev