1. 1.
  kaslı popolarıyla bir adım önde olan kızlardır. her daim talibim.
  ... lanet olsun sana platonik
 2. 2.
  Kassız kız olamayacağından yersiz bir çıkıştır.
  5 ... kuyruk yagi
 3. 3.
  Bahsedilen fitness,yoga veya pilates sebebiyle oluşan uzun kas ise iğrençligi birakin efsane guzel olan durumdur.

  Bahsedilen agirlik veya baski sonucu olusmus kas estetigi ise igrenctir,dogrudur.
  2 -1 ... jormungandd
 4. 4.
  ana cheri ve tianna gregory ile çürüttüğüm önermedir.

  arnold gibi kas yaparsa kötü durur tabi.
  1 ... alduin
 5. 5.
  (bkz: trish warren)
  2 ... magna carta
 6. 6.
  Sonuçta bu da bir görüştür. Yaralama, karalama olmasaydı iyiydi.

  Ablalarım salonlara, aletlere, giysilere tonla para harcamış, vücutlarında bir gram yağ bırakmayıp en sağdan, kasların o dayanılmaz güzelliğine doğru dümen kırıp uygun bir noktada iniş yaparak tıkır pıkır yürüyerek onlarca herifi peşlerine takmışlardır. Temiz, seksi, güçlü ve sağlıklı bir görünümleri vardır. Helâlll!

  Haa bazı ablalarımız da dümeni profesyonelliğe vurarak kas üstüne kas inşa etmişlerdir ki bunu yaparken onca şeyi kaybedeceklerini göze almışlardır. Bir kere bundan kelli kâinat, fotojeni cart curt yarışmalarından yoksun, sadece vücut güzeli yarışmalarına katılacaklar ve sadece spor mecmualarında poz verebileceklerdir ki ee bu da biraz g.t ister di mi canım? Sonra sevişme mevzusu var ki zaten onların da mutlaka bir alıcısı vardır fazla merak buyurmayalım. Buradan bu ablalarımıza respect diyorum.

  Şimdi bazı göt - göbek salıp klavye başında sağa - sola o tiksinç bu kaka diyen evlatlar : Çok mu kıskanıyorsunuz, salonlara para basıp yağların belini mi kıramıyorsunuz, yoksa sevişirken kaburgalardan birini çatlatıp, daha da olmadı kafayı kaptırmaktan mı korkuyorsunuz?

  Ya diğerleri! Kuruluktan geberirken şansına bi amca ve dahi, amcalar bularak oralarına buralarına silikon tepiştirip, keklikleri düz ovada avlamak için kukularına bile silikon enjekte ettirerek işleri şip şak bitirip salonlarda g.tlerinizden ter akıtmadığınız için sizlere de söylenecek sözler var.
  Belki sizler daha iticisiniz, belki motorunuzdan çıkan fazla ses ben ve benim gibileri rahatsız ediyordur. 70'li yaşlara geldiğinizde o silikonlarla garabet diye düşündüklerinizden belki de daha fazla garabet görünümlü olacaksınız ki, sizi gören herkes oracıkta aniden boşalacaklardır eminim. Körün istediği bi göz Allah verdi iki göz işte, mutluluklar.

  Sayın abim, şimdi bi yürü de dolma saran yağlı, tombul, gerisi lömbür - lömbür fantazilerinle baş başa kalarak başka taraflara attır bi zahmet.

  Not : Cümleyi de kuramamışsın emme, teke zortunun bundan iyisi Şam'da kayısı demişler.
  Öptüm, gömdüm...
  3 -2 ... non andrea
 7. 7.
  katia callegari'yi görmemiş yazar beyanı. (bkz: katia callegari)
  1 -1 ... asik pikachu
 8. 8.
  Bayanlarımız spor salonlarına gidince kardiyo yapsınlar yeter onlara. dumbel kaldırmak veya halter kaldırmak onların vücutları için ideal degil . zaten bu işi profesyonel bayan sporcularımız güzelce yapıyor.
  ... cabiryo
 9. 9.
  Oksana Alma isimli ablaya göz attıktan sonra kırılacak olan ön yargıdır..
  ... hmfstock
 10. 10.
  kadınlar narinliğin, zarafetin vücut bulmuş halidir. öyle olmalıdır. kaslı bir kadın olsa olsa itici olur.
  -2 ... atinakor