1. 1.
    O kaslı dediğiniz insanlar haftanın 5-6 günü üşenmeden spor salonuna geliyorlar, ağırlıkların altında acı bile çekiyorlar. Çabaların sonucunda vücutları sizinkilerden çok daha iyi görünüyor ama o da ne ? Bu insanlar çabalarının meyvelerini paylaştıklarında onlara kibirli, egolu vs vs diyorsunuz. Sizin amınıza koyayım ben.
    13 -7 ... sherlockholmesss
  2. 2.
    Hem egolu hem beyinsizler.
    6 -5 ... kudurtanbazlama
  3. 3.
    ''çabaların sonucunda vücutları sizinkilerden çok daha iyi görünüyor ''

biz öyle bişey demedik. sen demişsin.
    8 ... just call me alpha
  4. 4.
    Egolu değil de zekasız diyorum ben.
    Kaslardan beyine hava gitmemesinden, beyin yollarına giden damarlarının tıkanmasından, tek meziyeti protein tozuna abanıp kas yapmak olan birine egolu dahi demem. Mal derim.
    Anca Starbucksta babetlerinizle oturur karı kız kesersiniz tırrekler.
    16 -9 ... essy
  5. 5.
    insanları sadece dış görünüşüne göre sınıflandırmaktır.

gene kıskanç tayfa salyasını akıtmış buraya. sorsan hepsi içten içe öyle bir fizikte olmak ister.

yahu spor yapan insan diri durur, fiziksel olarak dik durduğu için kasılarak yürüyormuş gibi gözükür.

ne bu çekememezlik amk ? yemin ediyorum başarının bu kadar kıskanıldığı başka bir ülke daha yoktur bu dünyada.

dışarıdan bok atması kolay bu spora psikiyatrımın önerisiyle başladım ve tam iki yılımı verdim.

ilaçların verdiği şişkinlik ve miskinlik yüzünden çoğu zaman spora gidemeyecek durumda olurdum.

zaten motive olamazdım çünkü beslenmeme dikkat etsem dahi kilo alırdım (gene ilaçlar yüzünden) pes etmedim iki yıl direttim az buçuk düzenli bir fiziğe ulaştım ama artık devam etme motivasyonu bulamadım kendimde.

işte o zaman spor yapan insanlara saygı duymaya başladım.

o kararlılık, o azim, o motivasyon, o disiplin bunları anlayamazsınız.

dışarıdan bakınca ne var lan gidiyor işte amele gibi ağırlık kaldırıyor keh keh diye sırıtırsınız ama ?

peki neden totonuz yemiyor spor yapmaya ?

herkes güzel görünmek ister hele türk insanı bunun için ekstra çaba sarfeder.

haset insanı yer bitirir, haset iyi bir şey değildir.

içten içe hissettiğiniz o saçma duygular yüzünüze öyle bir yansıyor ki kimse sizi anlamıyor zannetmeyin.

bir amaç edinin yeter inanın bana hayatınız daha güzel olacak. (bkz: swh)
    2 -2 ... bilgisayarcicocuk 2
  6. 6.
    Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.

Adamlar o kadar emek veriyorlar, spor salonunda verdikleri emeği bir kenara bırakırsak yeme, içme her şeyleri çok dikkatli. Kimse gelip de egodan bahsetmesin.

Sabah kahvaltılarında 1 tane ekmek yanında patates kızartması yiyenlerin yaptığıdır bu.
    1 -2 ... sufferinq
  7. 7.
    kıskançlık belirtisi.
    1 ... thevildoer
  8. 8.
    Kaslıları beyinsiz ve aptal görenleri beynimle her türlü pozisyona sokabileceğim nettir. Haftada 4 5saat spor yapmayla hayatını spor salonlarında geçirdiklerini sanıyorlar sanırım.
    ... ktm li aynasiz
  9. 9.
    kaslı insanlarla pek muhabbetim yoktur fakat kaslı insanların çabalarına her daim saygı duyarım.
    öncelikle sabır ve irade ile geçirilen hayat tarzına sahipler. onlara bahşedilen hayatı diğerlerine nazaran daha sağlıklı geçiriyorlar.
    sadece bu yönü bile bence taktire şayan.
    gel gör ki, bu hayat tarzıyla elde edilen kasları değişik emellere alet etmemek lazım.
    hem yanlış anlaşılmaya müsait durumlar ortaya çıkıyor, hem de mentalite değiştikçe sporun etkisi de yitebiliyor.
    -1 ... asilsen
  10. 10.
    Yüz erkeğe sorsak neden kas yapıyorsun diye galiba doksanı karşı cinsin kaslarını beğeneceğini onun için yaptığını söyleye cektir geri kalan on kişi çeşitli nedenler ile sürecektir onlara sözümüz yok amma velakin büyük çoğunluğa bir sözümüz var.
    Boşuna kendinizi kasmayın karşı cinsiniz kaslı erkeklerden hoşlanmıyor.Gözlemlerim onların göbekli erkek sevdiği yönünde.
    ... smps trafo