1. 1.
  kaslı erkeklerden nefret ederim diyen kız
  3 ... devotchka
 2. 2.
  kaslı olucam diye tüm gününü ve vucudunu heba eden bir erkekle birlikte olmak istemiyordur. mesela beyni kaslı olabilirse olsun istiyordur. vucudunu buyutup kafasını oranca kuculten bi adam sevmiyordur. devir beyin devri
  6 -1 ... isvicresiz bilim kadini
 3. 3.
  aha şimdi yakaladım sizi. harika bir kızdır o, göbeğin değerini biliyordur. göbekli erkeğin zeki, olduğunu karizmatik olduğunu biliyordur. kas yapacağım diye tüm gününü spor salonlarında harcayıp kendine eziyet etmeyen erkek arıyordur. biliyordur ki ağzının tadını bilir göbekli erkek. öyle güzel bir kızdır.

  göbek candır.
  5 -2 ... gobekcandir
 4. 4.
  çağatay ulusoy gibi erkeklere dikkatli bakmamıştır. belli bir yaştan sonra geçer bu halleri.
  1 ... sosyaldahi
 5. 5.
  başına güneş geçmiştir onun. malum havalar sıcak.
  -1 ... deluruk
 6. 6.
  kaslı erkek değidiğimiz maymuna benzemek için 1:50 boya kendini duba yapmışsa doğru önermedir. aksi halde erkeğin güçlü kuvvetlisidir kadına gerekli olan. kodumu oturtacak, o bakımdan.
  -1 ... ben kimim biliyor musun
 7. 7.
  büyük ihtimalle belli bir olgunlukta kızdır +26 olması muhtemeldir. bundan öncekiler kesinlikle nefret etmez üstüne taparlar böyle ''offf taş gibi.'' tarzı şeyler söylerler.
  ... bara damsiz giden
 8. 8.
  (bkz: karslı erkeklerden nefret ederim diyen kız)
  (bkz: diyen kız diyen erkek modeli başlık açmak)
  1 ... system error
 9. 9.
  direkt olarak "nefret ederim" diyen kız pek yoktur sanırım. ama sevmeyen ya da bir çekicilik kriteri olarak saymayan pek çok kız vardır. biscolata erkeklerine ölen kızlarla dalga geçen erkeklerimiz, yine ne çelişkidir ki dalga geçtikleri kızların beğendikleri erkekler gibi olmak için saatlerini, aylarını spor salonlarında harcayip, perme perişan olup sonra da "kaslı erkek sevmeyen kız" temalı başlıklara salya sümük yazmaktalar. "biz boşuna mı kas yaptık ulan !" der gibiler. *
  bir de "o kız kaslı erkeği elde edemiyor o yüzden sevmiyorum diyor" muhabbeti var. lan oğlum kas yaptında yunan tanrısı mı oldun pezevenk, herkes sana tapacak mı amk ? kişisel görüşüm kas bir insanda en fazla * hani derler ya "elleri güzel olsun, parmakları şöyle olsun" değerinde "kaslı olsun" dur. bunun fazlası, ölürüm, biterim, gelsin veririmciler ya hastadır * ya abazadır, ya da daha yeterli olgunluğa ulaşmamıştır.
  1 ... peter parker
 10. 10.
  kendi doğasını ve insan doğasını tanımıyordur. fiziksel olarak kaslı ve uzun boylu olmak gibi özellikler erkeklerin sağlıklı ve fertil olduğuna delalettir.
  1 ... zenciturgut