1. 1.
  etkilenenlerin yanıt vermesi beklenir.
  ... monk of monkmountain
 2. 2.
  nasıl ki sana doğurganlığı çağrıştıran güzel fizikli bir kadından hoşlanıyorsan onlar da tıpkı sen gibi çocukları için en iyi gene sahip erkekten hoşlanabilirler. bu çok doğal ve içgüdüsel bir şey. böyle erkeklerden-kadınlardan etkilenmek gayet tabii mümkünken bunu bir yandan da uyum, zeka ve kültürle süslemek lazım. önemli bir şey ama sırf bir erkeği-kadını fiziği iyi diye sevemezsin, bir zaman sonra katlanılmaz insanlar olabilirler. görüntüyü süslemek gerekir.
  1 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
 3. 3.
  kızların kafa öyle çalışmıyor. Tabi hoşnut oluyorlar bu durumdan ama fabrika sürümü gibi her yerde kaslı erkek görünce farklı kriterlerde istiyorlar. Tek kas bu devirde birşey ifade etmiyor yanına bir kaç hobini eklediğin zaman kızlar neden etkilenmesin ? Tabi kendi kişiliğinide ekle yanına yoksa sopa yutmuş gibi dik gezersen bazen irite olabilirler.
  ... watiztiz
 4. 4.
  "etkilenmek" sozcugunun kullanilma amacina bagli olarak degisebilir. herkesin dikkatini cekebilir ve herkes onlar gibi vucuda sahip olmak isteyebilir. normaldir. ama eger diger mânadaysa "etkilenmek", vay halinedir o kisinin.
  1 ... your grace
 5. 5.
  Normaldir bende six pack yaptiğim için farkinda oldum durum hele yaz gunu yandiktan sonra birde solemesi ayip kumral saçli ve bal rengi gozlerim olduğu icin mutavizi olamayacam kas erkeğin çeneden sonra en buyuk kozudur şimdi - atacaklar kimin umurundaki.
  ... sqilacci74
 6. 6.
  Dış görünüşün sadece basit insanları etkileyeceği görüşündeyim.

  Hayırlı forumlar.
  5 ... hamile taklidi yapan panda
 7. 7.
  Normaldir. Kimisi kaslı erkek sever kimisi kıllı. Bende kaslı erkeklerden hoşlanıyorum şöyle ıslak sert. Tuttuğun zaman eline gelecek. Ne o çöp gibi ayol.
  -1 ... omrum tribunlerde gecti
 8. 8.
  Etkilenmenin biçimine bağlı be olum.. örneğin;

  offf be adamın kaslara bak, lan ben de şöyle olsam ne vardı.. şeklinde bir etkilenmeyse tamam, kabul. olur o.

  ama;

  offf be adamın kaslara, adonislere bak.. şu adam alsa beni altına çatır çatır.. çüş amına koyim. böyle etkilenme olmaz güzel kardeşim.
  bildiğin yollusun sen.

  ikisini de dene, tarafını seç.
  1 ... plasee
 9. 9.
  Ve o an bir sessizlik oluştu.
  ... gercegintakendisi