1. 1.
    o sik kafasına kamera takıp hobi olsun diye trafik polisliği yapan, bunu yaparken de trafiğin amına koyan embesil bir canlı türüdür.
    3 -2 ... nesgayfe
  2. 2.
    Hasbel kader trafikte tartışırsak hele hele hakliysam ilk kıracağım şeyin kamerası sonra da kafası olduğunu bilmesini istediğim motorcudur.
    Ne lan kafanda kamera bu şehrin zaptiyesi misin sen amk.
    3 -1 ... birbeyinoglu
  3. 3.
    Olay çıksa da YouTube’a atıp popi olsam diye gezerler. Kendi canını yok saymasına rağmen, sizin en ufak hatanızda gelip pişkin pişkin laf ederler. Ola ki siz karşılık verirseniz, motorluya sert çıkan pis arabalı olursunuz.

En iyisi, kamera gördüğünüz dakika onu sökün. Sonra girişin.
    3 ... odysseus
  4. 4.
    Kafasında kask olduğu için saldırmanızı önermiyorum size attığı bir kafaya bakar.
    3 ... ismail gaspirali
  5. 5.
    bu gerizekalılardan birine geçen rastladım. şu an oturduğum yerde gram trafik yok, yollar yayla gibi geniş ve boş. bir yerden sola dönerken bu da döndüğüm istikamette karşıdan geliyordu ve yavaşlamak veya anasının amı gibi geniş yolda istediği boşluktan geçip gitmek yerine saçma sapan bir şekilde hızlanıp üzerime sürdü. sonra hararetli hararetli el kol yapmaya başladı. peşine düşecektim hatun tamam sakin ol, tamam boşver falan diye ciyaklamaya başlayınca el mahkum vazgeçtim.

bir gün sırf bunlardan birini dövmek için, solumdaki araçla aramızdaki göt kadar boşluktan geçerken bu arabaya bi temas et senin ananı sikerim demiştim yüzüne karşı. sırf kavga çıksın diye anasına sövdüm, cevap veremeyip uzadı.

fırsatını bulduğunda sağlam bi zopa çekmek lazım bu mallara, iki tekerle aralardan kolay kaçabildikleri için böyle atarlılar.
    1 -1 ... nesgayfe
  6. 6.
    cahil arabacıların zoruna giden motosiklet kullanıcısıdır.
    sen trafik kurallarına uyma, her türlü kuralı hiçe say, sonra da o adama bunu ifşa etti diye yavşak de.
    E be dalyarak, adam gibi arabanı kullansan kimse de sana salça olmaz zaten.
    2 -4 ... altan518
  7. 7.
    kamera olmasından zarar gelmez. kurallara uyan, insan gibi kullanan otomobil sürücüsü kişi için bir ihtilaf durumunda o kamera görüntüsü işlevsel bile olabilir.
    ... raduyev