bugün

Hasbel kader trafikte tartışırsak hele hele hakliysam ilk kıracağım şeyin kamerası sonra da kafası olduğunu bilmesini istediğim motorcudur.
Ne lan kafanda kamera bu şehrin zaptiyesi misin sen amk.
Olay çıksa da YouTube’a atıp popi olsam diye gezerler. Kendi canını yok saymasına rağmen, sizin en ufak hatanızda gelip pişkin pişkin laf ederler. Ola ki siz karşılık verirseniz, motorluya sert çıkan pis arabalı olursunuz.

En iyisi, kamera gördüğünüz dakika onu sökün. Sonra girişin.
Kafasında kask olduğu için saldırmanızı önermiyorum size attığı bir kafaya bakar.
cahil arabacıların zoruna giden motosiklet kullanıcısıdır.
sen trafik kurallarına uyma, her türlü kuralı hiçe say, sonra da o adama bunu ifşa etti diye yavşak de.
E be dalyarak, adam gibi arabanı kullansan kimse de sana salça olmaz zaten.
bir garip motorculardır.
son zamanlarda hızla türemişlerdir.

''arkadaşlar herkese selamün aleyküm, şu anda soldaki gri aracı kıstırmaya çalışıyorum, bugün de adalet dağıtıcam inşallah, yine canıma kastedildi, mevzu çanları çalıyor arkadaşlar.

çek sağa çek,

arkadaşlar adamın yaptığını da söyleyeyim arabasının rengi gri. flaş ışınlarını yansıtıyor, gözümü aldı, araban niye gri lan, katil, motorcuyum ben gözümü alıyor, şerefsiz ya, arkadaşlar şimdi dövücem.

dayı o sopa niye, çıldırdın mı dayı sen, sen beni çok yanlış anlamışsın, ne adamı dayı ben adam değilim, benim var ya evde justin bieber posterlerim var.''
Çektiği videoları videoda çıkanlar şikayet etse götüne girecek motorcudur.