bugün

O da insan sen okuyorsun da ne oluyor sanki.
serseri ve piçse katil potansiyeli varsa bizim bu karılar sevgili olur evlenir.
Herkes evlenmem demiş bunca kasiyer kimle evli o zaman? Kimse bu sözlügün elitlerini beklemiyor demek ki, boş yere zengin ve elit çenenizi yormayın bari. Evet.
Emekçilere laf edenin tahtasını sikeyim.
Evliyim ama ben ya. Neyse, bir sonraki hayata bakariz artik. Nasip kısmet bu işler.
Sevdiğim erkeğin kasiyer olması ya da olmaması hayatımızda ne değiştirir? Mesleğe göre adam seçmek karı işidir genellikle.
Evlenirken dikkat edilecek husus, sadakat, samimiyet, güven, saygı, fedakârlık olduğu için kasiyer ile evlenilir ki; iş hayatını, para kazanmayı, çalışmayı, yaşamın ne olduğunu bildiği (çalıştığı için) eşini anlayacak empati yapacak seviyede olur.

Bırakın kasiyer olmasını, kerhanede çalışan orospu bile olsa sadakat, samimiyet, güven, saygı, fedakârlık gibi erdemlere sahip biri ile de evlenilir.
Orospu bile olsa bu değerlere sahip biri evlendiği zaman geçmişine bir sünger çeker eşine ailesine evlilik denen kutsallığa değer katar.
Bu değerler olmaz ise TV de ekranlara çıkan senin benim gibi mutaassıp başı kapalı evinde kocasını kısmetini bekleyen bakire temiz aile kızı olup başkasının altına yatan, kocasını aldatan, evden kaçan, çocuk kimden tartışmaları yaşayan, kim kimin koynuna girmiş, başka insanlara kocasını ailesini çocuğunu bırakıp kaçan, bu kadar da olmaz dediğimiz olayları ekranlarda çokça görüyoruz.

Bu ekranlarda yaşanan rezaletlerin kahramanları sarhoş ayyaş disco bar da sabahlayan gezen, kerhanede orospuluk yapan, önüne gelenin altına yatan tipler değil.
Hiç duydunuz mu, ben böyle bir hayattan onu kurtardım aldım evin hanımı yaptım, beni bıraktı başka erkeğe kaçtı, çocuk başkasından çıktı ne bileyim orospuluğa devam ettiğini diyen duydunuz mu?
Ben duymadım.

Bunun için insan olma erdemine erişmemiş, aklı ve zekası yetersiz olduğu için ahlâk ile etik kuralları oluşmamış yaratıklar kasiyer ile evlenilir mi diye sorar.
Cahil diyeceğim de cehalet insanlara has bir özellik, bunu bile diyemiyorum.
Ryan gosling silkmiş kadınlar dağılın.
“ Bilmiyorum. Bence erkekler, kadınlardan çok daha romantik. Biz evlendiğimizde, sadece tek bir kadına bağlı oluyoruz. Kayıtsız şartsız. Biriyle tanışıyoruz, “Eğer onunla evlenmezsem, aptalın tekiyim, o harika biri” diyoruz. Ama kadınlar, ihtimaller arasından en iyisini seçiyorlar. Evlenirlerken daima, acaba iyi işi var mı diye bakıyorlar. Hayatları boyunca durmadan beyaz atlı prenslerini arıyorlar.”

Yazılanları görünce Blue Valentine filminde Ryan Gosling‘in üsteki repliğini aklıma getirmiş başlık. Maalesef kadınlar biz erkeklerden daha realist.
Evlenirim ayıp mu .
türbanlı olanlarıda tatlı oluyor yerim onları.
bir soru. iyi bir insansa, çalışkansa ve kafa yapıları uyuşmuşsa ayrıca hoşlantı da varsa ve aşka falan dönüşürse evlenilir neden evlenilmesin.
Güzelse fuckbuddy olarak takılınır fazlası mallıktır.
amına bile korum da bunun kasiyer olma ile ne ilgisi var?
anilarini sildiren kadin saat kaçta çıkacaksın sen şurdan, sen çıkınca gireyim. bu kadar boş yapılmaz artık aptallığa giriyor yaptığın. sen ne iş yapıyorsun, yüksek ihtimal senin gibi kendini pazarlayan biriyle olmaktansa kasiyerle de olurum işsizle de olurum. böyle şeylerin hiçbir önemi yok. ama sende bunu idrak edebilecek beyin yok. kimse yazmıyor kaale almıyor hâlâ gelip içine sıçıyorsun şu sözlüğün. bi çık git la. iban at para vercem yeter ki git.
Cevap evlenmem.
Evlenmem, herkes dengi dengine.
Evlenirim.
bir soru.

ben evlenmem sonuçta harika bir mesleğim ve maaşım var.

2 üni bitirdim. evim arabam var. napayım kasiyeri ya?

aç mı doyurmaya geldik bu dünyaya?
Erkeklerde bu evlenme merakı oldukça değil kasiyer , hiyarla bile evlenilir.
Nefesssss ve allllmak.
asla evlenmem aslaaaa.
kasiyerden baba mı olur ya?
ilginç bir sorunsal. ne kadar özünde iyi biri olursa olsun, tercih etmezdim şahsen böyle birini.
Evliliğe olumsuz bakıyorum. Lakin evlenirdim. En saygı duygudugum mesleklerden biridir.

Keşke daha çok kazansalar. Yoğun iş tempolarina göre az kazaniyorlar.
Seviyorsam neden evlenmeyeyim sonuçta bir emek sonucu helal para kazanıyor.
güncel Önemli Başlıklar