bugün

antalya'da adını sorduğu kadından cevap alamayınca saldırıya geçen orospu evladıdır.

antalya gibi güzelim şehri itle kopukla doldurdular. sonra millete musallat oldu yobazlar.

https://streamable.com/vny4n

https://eksisozluk.com/entry/71179616
yeni türkiye gerçeği. kadına şiddette dünya lideriyiz. asrın liderimiz çocuk sayısını belirliyor ama tokat sayısı hakkında pek yorum yapmıyor. 15 yıldır uygulanan bilinçli kadını aşağılama, değersizleştirme, silikleştirme politikasının sonuçları bunlar.

yobaz deyince müslümanlığı üzerine alınan aşırı alıngan çomarlar da ayrıca s.ktirsin gitsin duyar kasmasın burada.
omuz atıp, " ne yapıyorsun " diyen kadına yumruk atan manyaktan sonra,
bir erkek görünümlü şerefsiz manyak daha.

size değil erkek, insan diyenin ben taaa....
Dikjat edin türbanlı olmasın, başı açıksa tecavüz etsen serbest kalıyorsun.
sözlükte çok uzun süre takılan birisi değilim ama gördüğüm kadarıyla burası yobaz ve çomarlarla dolmuş
Kadına değer vermeyen bir icraattan güç alan puşt oğlu puşttur.

Kadınların tez vakitte savunma sporunu öğrenmesini tavsiye ediyorum.

Bari ağzının payını verin şu ibnelerin. Kadın dayağı yemeden akıllanmayacak bu pzvnk dölleri.
Hiç öyle söylendiği gibi engelli bir durumu yok ayrıca olsa bile sokarlar o engeli adamın gtüne kadın dövmek ne demek lan? Hemde tanışmak istemiyor diye bak hele aq dum evladına ya... neyse 3 güne nasıl olsa yeniden içeri alınacak ve ettiğini bulacaktır.
şahıs savcılık tarafından serbest bırakılmış. şahısın ismi mikail vural köksal.
Bu rezalete göz yuman, görmezden gelen, sözlükte bile bunu trolleyip, gerzekçe yorum yapan güruh sayesinde, ülkece gelinen vahim manzaradan bir kesittir.

Yobaz mıdır, çomar mıdır, sayko mudur her ne halt olursa olsun, insan görünümlü boktan bir varlık olduğu kesindir.

Sorun, bu cüreti nasıl buldukları, nasıl bu kadar güçlenebildikleridir.Bunu pompalayan ve yeterli cezai müeyyide uygulamayan sistem baştan aşağı sorgulanmalıdır.

O yumruk, münasip bir tarafına sokulmalıdır ki, o ve türevleri ıslah olsun!

iğrenç genleriniz ve algılarınızla birlikte, cehennemin en dibini boylasanız keşke!
hukuk sisteminin kendisine okkalı bir ceza vermeyeceğinden emin olduğu için böyle bir eylemi gerçekleştirmekte sakınca görmeyen bir neandertaldir.
ülkede erkeğim diye gezip gücü bir tek kadınlara yeten ne kadar çok orospu evladı varmış yahu! annemi, bacımı sokaga salmaya korkar olduk amk.
Söylüyoruz söylemeye de devam edelim cana karşı işlenen suçların yaptırımları yetersiz yetersiz yetersiiiz. .
Kadını erkeği yok bunun yetersiz.
işte en taze örnek hepimiz gördük Sinan çetinin oğlunu eline silah almaktan farkı varmıydı o kazada arabayla yaptığı hareketle? işte göreceksiniz emrah serbes en çok seneye bugün dışarıda olacak.
Şimdi Bu adama kanun şunu demiyor vurdun bu kıza gitti başını bir yere çarptı ölseydi diye düşündün mü vururken ama ben düşündüm senin yerine senin cezan adam öldürmeye teşebbüs. .
Bu konu meclis gündemine gelmiyor karakol savcı barışın diyor sen de şansa yaşamaya kafana masanın köşesi denk gelmediğine dua ederek yaşayıp gidiyorsun. .
söveceğim ama yeterince ağır bir küfür aklıma gelmiyor. bu ara sıklıkla daha kuvvetli küfürlere ihtiyaç duyuyorum.
kadının erkeğe çok diklenmesi ters cevaplar vermesi nedeniyle dayağı hak etmiştir .evet..
bu türleri tutuksun yargılarsan olacağı bu.
Ancak kadına, kıza gücü yeten bir orospu çocuğudur.

Diğer taraftan bu tip hareketler Türkiye de suç değildir. Ben kendimi bildim bileli devlete karşı işlenen suçlar suç sayılıyor.

Misalin, Ecevit in karısı bir " af" çıkarmıştı. Bir gecede cezaevleri boşalmıştı. Katili, hırsızı, vurguncusu hepsi sokaktaydı. Lakin devlete, rejime karşı suç işleyenler hariç.

Halbuki, devlet ancak kendine karşı işlenen suçları affedebilir. insanın insana karşı işlediği suçları ancak mağdur bırakılanlar affedebilir. Ama nerde...
bir bacagi protez galiba.
Durum tam da istediğim, yıllardır tasvir ve hayal ettiğim hale geliyor. Erkeğe biat etmeyen kadıncıkların erkek gücüyle ezilerek cezalandırıldığı bir toplum oluyoruz çok Şükür. Çok yakında tam anlamıyla ataerkil bir toplum olduğumuzda ve islami kanunlar işleyip kadınlar eve kapatıldığında eril bünyelerimiz zevke doyacak.
Puş değil, kadının da söylediği gibi orospu çocuğudur.
Kadına şiddet uygulayan şerefsizleri gategorize etmek, yapılan suçu gölgelemekten başka bir işe yaramıyor arkadaşlar. Geçenlerde bir başlıkta yoldan geçerken kadına önce omuz atan, kadın hayvan deyince sonra hazmedemeyip dönüp yumruk atan şerefsiz için türbanlı kadına saldırı diye lanse edilmişti. Bu genç yakalandı. Alakası yok. Olay hiçde söylendiği gibi çıkmadı. Bildiğin sakallı ünili züppenin biri. Bu aşağılık serserinin de zoru aciz bir kadın. Netice şiddet aynı.
adamın biri kadına şiddet uyguluyor ve tartışılan konu adamın yaptığı şerefsizlikten çok hangi kesime bağlı olduğu, giydiği tshirtte bulunan kurt figüründen yola çıkarak ülkücü damgası vurup aklınca ülkücüleri kötüleyen angut bile var, kafaya bak pırıl pırıl.
güncel Önemli Başlıklar