bugün

bazıları ciddi ciddi insanı kendine hayran bırakır.

böyle yüzünüze bakmadan işlerini yaparlar, sonra bi gülümserler falan, ehehehe diyerek cıkar gidersiniz.

10 saniyelik bir aşka tutulursunuz, sonra geçer.
(bkz: kezban)
Seksapeli tavan yapmış kızlardır. Abazanların gorür görmez dikkatini çekerler. En ıslak rüyaların kadınlarıdır.
kredi kartı şifresini girerken yarak görmüş taze gelin gibi kızaran bozaran şekilden şekle giren kızlardır. a canım benim yaa.
serbest cagrisim:
(bkz: dokumacı kızlar)
fantastik şekilde genelleme yapanların annelerinin ve varsa bacı ve ablalarının 1er ay staj sonrası kasiyerlik yapmasını istediğim kızlardır. kasiyer kızlar ile kamu kurumundaki memurların, bankacıların, özel sektördekilerin farkı yoktur vesselam.
en guzelleri migroslarda, en cirkinlerini ise bimde bulabilirsiniz. bimdekiler genelde sadece kasiyer degil ayni zamanda reyon gorevlisi ayni zamanda depo personeli olabiliyor. migrostakiler serada yetistirilmis sanirsin. boyle narin boyle naif. istisnalar kaideyi bozmaz.
genelde mal olurlar bunlar beyfendi x ürünümüz indirime girdi almak ister misiniz gibi sorularla muhatap olursunuz.
12 saat çalışıp, mesai bitse de eve gitsek düşüncesi ile yanıp tutuşan kızlardır. çok yorulurlar. açık ve net.
beyler işini bitiren çıksın çok kasiyor kizlar.

tanım: şaypa'da görev alan kızlardır. yağ vücut endeksleri harikuladedir. yersen.
maasini hakedebilmek icin 12 saat calisirken , kendine yavsayan abaza erkeklere tahammul etmek zorunda kalan , kibirli kokona karilarin nazini ceken , baslarindaki lise terk magaza mudurunun kaprisleriyle ugrasan, asgari ucretle calisan emekcilerdir efendim.
Kimisinin telefonda "kankisiyle" dertleşmelerine şahit olduğum, kimisinin para bozdurmak için bir şey aldığı belli olan kadını alalen azarlamasına şahit olduğum meslek grubunda çalışan kadınlardır. En son dikkatimi çeken kadınsa hastalıktan verdiğim ürünleri zor geçiriyordu ne olursa olsun zor iş vesselam bazen kızsam da bik bik ötemem sori.
En sevdiğim de "şifrenizi girer misiniz? " dedikten sonra takındıkları ciddi tavır. Pos cihazına bakmamak için verdikleri onca çaba.
Kaba insan göre göre herkesi kaba saba zanneden, herkese kesin bana asılacak diye davranan enteresan triplerde, iyi davransan suç, kötü davransan daha da suç ikilemini insana yaşatan enteresan varlıklar.
nazik ve kibar olan kişilere daima güler yüzlü, sempatik olurlar. acaba bana mı denk geliyor böyleleri.
onca anlayışsız insanla, onca kalabalığın arasında uğraşan, kendisinin hiç suçu olmadığı halde sürekli laf yiyen hatta yeri geldi mi dayak bile yiyen kızlardır. aralarında saygısızı, insanlıktan nasibini alamamış olanı da vardır doğru. ama gelin şu carrefoursa'dakilere bir bakın öyle konuşun.

kolay değildir insanlarla uğraşmak. öğrenciyken bir süre migrosta kasiyerlik yapmıştım. insan faktörü zorlaştırıyor her şeyi.

o yüzden sallarken biraz insaflı olun.
ekmeğinin peşindeki kızlardır.

prezervatif alayım da bakim napıcak diye kıvranan yavşaklar biraz ekmek kavgasına düşsün görürüm ben onları.
Ayakta dikilmekten ayakları ağrır kılcal damarlar falan varis olur.

Eve gidince masaj yapacak eller arar.
Genelde burunlarında pirsing bulunur, bazıları asık suratlı olurlar.
Tesekkur etme ve iyi gunler deme egitimi almasi gereken kizlar.
Bim kasiyeri ise kolunun kıllarından para üstü olan 5 kuruşu bile almıyorum amk.
Bizim orda bi tanesi var ki cok güzel, yılan hikayesinde yunan bi kız vardı onun baliketli versiyonu kendisi, allah sevdiklerine bagislasin.
Bu kızlarla uğraşan teyzelerin ve amcaların amına koysunlar.

Ne çilesi var bu gariplerin arkadaş!
Alışverişe gelenlerin küçük çocuklarına ''Senin adın ne ayy ne kadar tatlı'' demekten bıkmayan ekmeğinin peşindeki kişilerdir. Para üstünü alırken bile abazalıklar yapanlar olduğundan para üstü ile fişi buruşturup elinize veren, zorla tebessüm ediyormuş gibi görünen çalışanlardır.

(bkz:Bu süt sizin mi
(bkz:10 kuruşunuz var mıydı
epilasyona gitmesi yasak olan kızlardır sanırım. hepsi mi kıllı olur arkadaşım. ulan hiç yoktan jilet satılıyo orda al götür evine kes amk.
güncel Önemli Başlıklar