bugün

"beyin ve çene kasları da geliştiriliyorsa mümkün" cevabına sahip sorudur. çok fit bir vücudun var diyelim yakışıklısında ancak ne konuşma kültürün var ne zeki olduğunu gösteren bir emare. işe yaramaz gibi sanki..
Mümkün ne demek tek yolu budur.
Valla kız tavlamak için kas yapıyorsanız hemcinslerinizin gözünde bile değeriniz sıfıra düşer. Kız tavlamak için kas yapmak nedir abi ya.
evet. ama hiç denemedim. davranışta önemli tabi.
Burada boş konuşan kas yoksunlarını salla kızların hoşuna gidiyor mu ? Sıkıntı yok çalışmaya devam bro.
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
mümkündür. ama sadece şekilci, bi süre takılabileceğiniz bir kız tavlayabilirsiniz. sadece adonislerinize gelen bir kızla paylaşılacaklar ortada. ama tavlanır yani. olur olur.
tek başına yeterli değildir. gerekli ve şart koşul da değildir. ama tabi ki önemlidir. kadının da kendini etkileyen şekilde vucut beklentisi, erkeğin kadında kendini etkileyen tarzda güzel vücut araması kadar doğaldır. vücut geliştirme, hastalık haline dönüşmediyse ya da profesyonel olarak spor için değilse, karşı cins için yapıyodur. çok doğal degil mi? inşaatta çalışcam lâzım oluyor diyen var mıdır?
(bkz: kasoseksüel)
Beyin yerine sadece vücüt kası geliştiyse, anlık olabilir. Hıı, karşı cinsin de beyin kası gelişmemişse uzun sürebilir.
hiçbir, çok ciddiyim, hiçbir kız biriyle sırf kası var diye çıkmaz. hani şöyle olur, kültürlü, komik bir adamsınızdır ve üstüne kaslı, atletik bir bedeniniz vardır, tuzu biberi olur. ama gidip de konuşmanın başında, bak adonislerim harika, etkilendin mi derseniz umrunda bile olmazsınız dişi kişisinin.
Tavlanabilir ama nasil tavlanir? Bir kiz sirf tipinizden,kasinizdan etkilenirse ve bu yuzden sizle sevgili olursa sizden daha tiplisini ve kaslisini buldugunda sizi birakacaktir. Tipki bir erkegin bir kizi sirf guzelligi icin sevip daha sonrasinda daha guzelini bulunca birakmasi gibi. Bu yuzden tipiniz icin geleni degil dusunceleriniz, kendi karakteriniz icin gelen birini sevin.
Tek başına mümkün değildir ancak bir katkısı mutlaka olacaktır. Yalnız kas yapma işini fazla abartmayın çok itici oluyor sonra kartal olmak istiyorsunuz.
kas ı kız tavlamak için değil, sevdiğin kıza görsel şölen sunmak için yapabilirsin mesela.. tabi kız arkadaşın kas seviyorsa.. ben öyle yaptım kız 1 ay sonra bana ima ederek kaslı erkek beğendiğini söylemişti bende hemen vücut geliştirmeye yazılmıştım 2 hafta sonra terk etti tam da spora ısınmıştım 2-3 hafta sonra da sporu bıraktım zaten.
bu kızlara güven olmaz olm.
Beyin kaslarınızı geliştirerek evet...
dolaylı yoldan mümkündür.kaslı adamların her zaman özgüveni yüksek olur.Kızları tavlayan şey özgüvendir.
Evet katkısı vardır ama Sadece kas yapmak kız tavlamak için yeterli değildir, fakat kas çalşmak, kız tavlama olasılığını arttıran bir faktördür, kaslı bir erkek olarak benim şahsi fikrim budur. Bir de kız tavlama kavramını da bayanlar tarafından beğenilmek olarak değiştirirsek daha şık olur.
güzel kız tavlayamazsınız malozlar sizi çünkü onların umrunda bile değilsiniz onlara ne yakışıklılar geliyor sizin gibi abazan tipsizlere mi kalacak... anca çirkinlerle debelenip durursunuz tencere kapak misali.
Kaslı kollarınla iyi para harcayabiliyorsan neden olmasın.
Onu geçtim ajansa filan yazılsanız oyuncu olup paranın mına bile koyarsınız, yeteneğe filan gerek yok. Tip/kas/boy üçlüsü varsa her şey yaparsınız. Şu boktan devirde ne yeteneğe ne de kalbe/karaktere önem verilmiyor.

Robotlaşmış tüketicilerin kukla figürlere ihtiyacı vardır.
mal bir kız aranıyorsa gayet mümkündür.
Değildir. Protein tozunu basıp kas şişirerek şahsen beni hiç bir erkek tavlayamaz.
spor salonlarını dolduran, protein tozu ve yumurta akıyla seviyeli bir ilişkisi bulunan çaresiz erkeklerin aklındaki sorudur.

değildir, sadece kas yaparak kız tavlanmaz, sadece tek gecelik ilişki için işinize yarar.
tabi güzel ülkemizin cayır cayır abazanlarını düşününce tek gecelik ilişki uğruna binlerce saat harcanacak olan vücut geliştirmeye değer olacaktır.
kasın türüne bağlıdır. sadece karın kası veya kol kaslarıyla olmaz. olursada kaliteli bi ilişki olmaz. ancak beyin kasını geliştirirsen sular seller gibi akar.
bazı hemcinslerim için yeterli. tabii şayet cicişler gibi biriyle yapabilecekseniz.
güncel Önemli Başlıklar