1. 1.
    nedenini düşünüp düşünüp sonuca bir türlü bağlayamadığım durum. protein tozunun yan etkisi olabilir.
    3 -2 ... o gece ne kadar guzeldi mehtap
  2. 2.
    Her konuda fikri olanların ekseriyetle beyinsiz olması.
    4 -2 ... lunalovegood1
  3. 3.
    (bkz: kassız erkek aldatılmayı hakeder)
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.

-Mustafa Kemal Atatürk
    1 -4 ... ubiqu
  5. 5.
    Toplum sadece kasları çalışan betalar ve sadece kafaları çalışan deltalar ile dolu.

Alfaların hem kasları hem kafası çalışır.
    1 -1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    Bi kere de şaşırtsın be. Bence bunlar kas yapmaktan ve bütün kan kaslara pompalanmaktan beyne yeterince gitmiyor. Beyin oksijensiz can çekişiyor ve kaçınılmaz aptallık meydana geliyor...

Şu fitness furyası ne zaman bitecek acaba? Etraf beynini geliştirmeden bedenini geliştiren aptallarla dolu da, haliyle böylesi insanlar geleceğe, yarınlara olan ümidimi kesiyor... Protein tozunun iq düşürücü etkisi olduğunu düşünüyorum. Beyin hücreleriniz son çırpınışlarda.
    16 -7 ... essy
  7. 7.
    sözlükte ne kadar donuzluk yazar varsa kaslı olduğunu iddia ediyor. düpedüz aptal oluyor kaslılar.
    çok zayıf, kara kuru tipler de iğrenç troller oluyor genelde. vitaminsizler.
    4 -1 ... oksi moron
  8. 8.
    kes sesini liseli.
    6 -6 ... iciyorum
  9. 9.
    beyin geliştirmek derken sanırım siz cern'de atom parçalıyorsunuz ?
    3 -2 ... bu ne kepazelik
  10. 10.
    Bence bunun doğru olabilme ihtimali var spor yapmadan önce kitap olur fazlaca araştırma yapardım spordan sonra ise bu alışkanlıklar minimuma indi spor çok zamanımı yediğinden bunlarla mı uğraşacağım dedim.
    2 -2 ... thorir