bugün

kendine "erkek" diyen çubuk krakerlerin avuntusudur.

Bir insanın yakışıklı olarak doğmasıyla yıllarca uğraşıp arzu ettiği vücudu yaratması farklı şeyler. Birinde doğuştan gelen, diğerinde ise yılların emeği vardır.

En azından bunun için bile saygı göstermelisiniz. Bu arada, hem yakışıklı hem de kaslı olan erkekler de var. Bakış açınızı değiştirin derim.
Tipsiz olduğu için kas yaptığı gerçeğidir.
salona gidilerek görülebilecek gerçek.
tipi olmadığı için o salonda gardaş .
gözle görünen gerçektir. açık kapatmak için başka yönlere yönelir. evet.
isviçreli bilim adamlarının işin işinden çıkamadığı gerçek.
Yakışıklı ya iyi görünüyor bile olsalar o kaslardan sonra çirkinleşiyorlar. Beyler sonradan edinilmiş üçgen vücudun yakıştığı birini görmedim daha kendinize çok yüklenmeyin
Çok makyaj yapan kadınlar da genellikle çirkin oluyor.
her kas yapan erkeği de salon erkeği zannetmesenize siz...

eee ben de senelerce spor yaptım, 5 yaşımdan 30 yaşıma kadar bir çok takım ve dövüş sporları yanında bol bol yüzdüm. doğal olarak bu sporlarla birlikte kas gelişimi oldu, vücudumun top class olduğu dönem de oldu cacık dönemler de. şu anda cacığa doğru kayan ancak altyapısı olan bir vücuda sahibim.

şimdi ben etrafı tarafından yakışıklı kabul edilen bir insan olarak, zamanında yaptığım sporlardan ötürü vücudumda meydana gelen değişimler sebebiyle, ezik bir salon varoşuyla neden aynı kefeye konuluyorum, biri bana bunu açıklasım lütfen.

hayır şimdi tenis oynamaktan kas yapan insanla mala vurmak için salonda kaldırıp indiren varoşu neden aynı paydada topluyorsunuz ki?
Dikkatlerden kaçmayan gerçektir. Bunların çoğu tipsiz olduklarından açığı böyle kapatmaya çalışırlar.
surattaki (ya da bazen de beyindeki) yokluğu kasla giderme ihtiyacındandır. yalnız şaka maka bu tip insanlar başarılı da oluyor bazen. bazı kızların da kas hoşuna gidiyor mesela. sonra bakıyorsun taş gibi kızlar üçgen peynirlerin yanında. kendinize gelin kızlar ya.
doğuda yaşayan insan beyanı.