1. 1.
  yeni yönetimin neredeyse tamamı beşiktaş'lı iş adamlarından oluşmaktadır. zafer yıldırım Turgay Ciner, ihsan Kalkavan, Yiğit Şardan, Turgut Yılmaz, mübariz Mansimov, Fatih Saraç vs. her fırsatta beşiktaş'ı çok sevdiğini söyleyen ama en kötü döneminde ellerini taşın altına koymayan bu insanların birden bire kasımpaşa aşkıyla yönetime talip olmaları enteresan tabi. ya da ne gibi bir beklentileri var? en büyük hayalleri kasımpaşa'yı yönetmek değildir heralde. başbakan, yeni ihaleler vs falan alakası yoktur canım, tamamen kasımpaşa aşkı. yersen tabi. şimdi bu iş adamları şirketleriyle sponsor olup vergiden düşseler kasımpaşa manchester city'i geçer valla.
  (bkz: 2012 2013 süper lig şampiyonu kasımpaşa)
  ... orkutfb
 2. 2.
  arka planda iktidar tarafından maddi manevi ve bürokratik olarak da desteklenen yönetimdir, rte ye yakın olmak için bir çok iş adamı bu yönetimi bir basamak olarak kullanacaktır.
  2 ... mukukulu
 3. 3.
  (bkz: rtegücü)
  ... ecel
 4. 4.
  hadlerini fazla bilmeyen yandaş sürüsüdür. daha dillerini içeri sokmayı beceremeden konuşmayı becermeye çalışıyorlar.

  donk olayını beşiktaş fazla büyüttü demiş adı her neyse bir yandaş yönetici. sahalarda ender görülen bir harketi büyütüyormuşuz, açık penaltı ve kırmızı kart gerektiren centilmenlik dışı olayı büyütüyormuşuz.

  bu kendi başlarına gelse gider başbakanlık ofisinin önünde ağlarlar. sahipleri de kendilerine hiç meme verecek durumda değil.
  2 ... rauf
 5. 5.
  Beşiktaş Kulübü nün neyi büyüttüğünü iddaa ettiklerini kavrayamadigim yönetim. Ulan donk olayı mahalle maçında olsa linç ederler adamı, profesyonel futbolda cezası kırmızı kart ve ceza sahası içinde olduğu için penaltı olması gerekir iken sarı kart ve hakem atışı ile oyun devam ettiriliyor. Hak aramak ne zamandır olayı büyütmek oluyor amk.
  2 ... sahandamakarna
 6. 6.
  fenerbahçe'ye daha önce verdikleri ayardan sonra (#18961815) ayar koleksiyonuna yeni ve nadide bir parça daha eklemişlerdir.

  (#22342944)

  (bkz: kapak)
  -1 ... paul sahilleri
 7. 7.
  tekrar kararı verilen beşiktaş maçına kimi yöneticiler çıkmayacağız derken kimi yöneticiler de tff'ye teşekkür yolluyor.

  sanırım yönetimi cemaat akp çatışması'ndan etkilendi. beter olun, lütfen.
  1 ... rauf
 8. 8.
  tff ve bjk ile ince ince dalga geçen bir teşekkür açıklaması yapan yönetim ki bir çoğu eski bjk yöneticisi işin ilginci...
  1 -4 ... crossd
 9. 9.
  doğru yolu bulan adam gibi adamların toplandığı yönetim. aptal bjk taraftarı böyle değerli yöneticiler yerine tüpçüleri seçtiği için bu durumda zaten.
  -4 ... malamadre
 10. 10.
  şeyi anca bjk'ye yetecek olduğundan vikir vikir öten sermaye kulübü.. buldunuz türkiye'nin en çok ezilen ve en çok sessiz sedasız takılan takımını saldırın ipneler.
  ulan gün olur devran döner şerefsizler.. siz 3.lig takımı değilmisiniz lan.. recep gidince döneceksiniz oraya akıllı olun akıllı. artistliğin lüzumu yok.
  2 -1 ... ecel