bugün

özgüvensiz kızlardır.
Bi sevgili sende var sanki denilesi kızdır.Evet özgüvensiz.
Kezbandır.
Sevgilisine zerre sevgi duymaz. Tek derdi diğer kızlar tarafından yalnız görülmemek eziklik hissi yaşamamaktır.
Hiç unutmuyorum üniversite birinci sınıftayız. Aynı fakültede okuduğumuz bir çocuk var ve o çocuk bana benim -hâlâ- sevdiğim çocuğu anımsatıyor. Çocuğu ne zaman görsem tutulup kalıyorum , o aklıma geliyor , sanki karşımdaki oymuş gibi mal gibi hiçbir şey yapmadan çocuğa bakıyorum. Çocuğun kız arkadaşı varmış. Tabi kız beni çocuğa bakarken görünce bahçede , yemekhanede , kantinde yanlış anlıyor doğal olarak. Ben baktıkça ona yanaşır gibi olurdu. Ama ben onda sevdiğim kişiyi görüyordum. Tabi bunu hiçbir zaman söyleyecek muhabbetim olmadı onlarda. Büyük ihtimal ben o yaştayken onlar da son sınıf olacak ki bir daha hiç görmedim diğer seneler. Ama küçük de olsa bir ihtimal eğer bu yazıyı okursanız - özellikle sevgilisine baktığım güzel hemcinsim - bana göstermiş olduğun bu sabırlı davranışından dolayı teşekkür ederim. Umarım çok mutlusunuzdur. Sevgiler.
sonra benim yanımda kızın götüne mi baktın sen der. hadi bakalım kolay gelsin.
Ayy haspam! Sıkı tut kaçmasın diye cevap vermek istediğim hemcinslerimdir .
Özgüven eksikliği olan ve farkında olmadan kendini küçük düşürücü bi hareket yapan kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar